Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 30.5.2023
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand

Modelka z OnlyFans tvrdí, že ju vyhodili zo supermarketu, lebo bola príliš príťažlivá

Ľudia na internete dali supermarketu za pravdu.


Klasický nákup v potravinách. Ideš po jednu šunku, ale si hladný, tak namiesto toho kúpiš kvantum somarín. Trikrát si výdatne zanadávaš, keď ťa niekto zablokuje vozíkom, no napokon s nadšením zaparkuješ v najkratšom rade pri pokladni, ktorý sa ako naschvál… hýbe… slimačím… tempom… Určite to poznáš.

No stalo sa ti niekedy, že by ťa zo spomínaného supermarketu vyhodili, lebo sa z teba ľuďom v bezprostrednej blízkosti zapaľovali lýtka? Alebo žeby si si len tak spokojne tlačil vozík plný potravín, keď sa zrazu niekomu zazdalo, že si na túto obyčajnú činnosť až príliš sexy? Nuž, ako tvrdí táto mladá modelka z OnlyFans, jej sa presne to stalo.

Kvôli vyzývavému oblečeniu ostala hladná

21-ročná brazílska influencerka Kerolay Chaves sa sťažuje, že sa zase raz stala obeťou „fóbie z pekných žien“. Na nákup v bielom tričku, rifľových šortkách a šľapkách sa vydala s jediným cieľom – zaobstarať si nejaké sušienky. Zamestnanci však usúdili, že je jej outfit na podobnú aktivitu príliš vyzývavý a požiadali ju, aby priestory supermarketu urýchlene opustila.

Kerolay Chaves, influencerka, OnlyFans, oblečenie, supermarket
Profimedia
moderné technológie, problémy, vtipné ilustrácie

Mohlo by ťa zaujímať:

5 problémov, ktoré musíš denne riešiť kvôli moderným technológiám 

Žena, ktorá samu seba ovenčila titulom posledná panna na OnlyFans, sa o nepríjemnú skúsenosť podelila so sledovateľmi na svojom Instagrame. Tých má viac ako 400-tisíc. „Práve som sa vrátila zo supermarketu, kde som sa stala obeťou šikany. Niektorí ľudia na mňa krivo pozerali, iní mi uštedrili nemilý komentár, až ma napokon zamestnanci vyhodili. Veríte tomu?!“ pýta sa rozčarovane.

Brazílčanka tvrdí, že to nebolo po prvýkrát, čo kvôli svojmu atraktívnemu vzhľadu a výberu oblečenia čelila údajnej diskriminácii. Útechy sa ale na sociálnych sieťach nedočkala. „Úprimne, ani sa im nedivím. Naozaj je nutné, aby niekto chodil do obchodu oblečený takto?“ stálo v jednom komentári. „Bola si prakticky holá a obnažovanie sa na verejnosti je trestné. Čo si čakala?!“ pýtal sa sarkasticky zase ďalší z používateľov.

Kerolay Chaves, influencerka, OnlyFans, oblečenie, supermarket
Profimedia

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje