Utorok 24.5.2022
sk
Ela
, Vanesa
cz
Jana, Vanesa

Modelka začala zarábať na OnlyFans veľa peňazí. Keď to zistil majiteľ bytu, zdvihol jej nájom na dvojnásobok

Mladú modelku to šokovalo.


Mnohí už zistili, že na platforme OnlyFans sa dá vybudovať slušné živobytie. Platí to nielen pre modelky a modelov, ale aj umelcov, spevákov a vlastne kohokoľvek, kto vytvára nejaký obsah. Ako slušná forma zárobku pripadal aj 29-ročnej Romi Chase z Miami. Ako píše portál LADbible, bývalá učiteľka si začala zarábať na OnlyFans ako modelka a podarilo sa jej získať veľa fanúšikov.

Jej príjmy sa tak vyšplhali na milión dolárov (viac ako 915-tisíc eur). Keď sa však o tom dozvedel majiteľ bytu, v ktorom býva, rozhodol sa jej zvýšiť nájom. Namiesto 2 300 dolárov (viac ako 2 100 eur) mesačne tak Romi mala platiť 4 800 dolárov (viac ako 4 300 eur). Modelka prezradila, že majiteľ si to jedného dňa namieril do jej bytu a vysvetlil jej, čo je vo veci.

„Odrazu mi povedal: ‚Našiel som vás na Instagrame‘, a ja na to len: ‚Och, dobre‘,“ povedala. „Na jeho postoji bolo vidieť, že sa mu to nepáči. Pritom je to legálna práca, platím dane a som zaregistrovaná ako malý živnostník. Nechcela som strácať čas vysvetľovaním, vlastne som ani nemala čo vysvetľovať.“

Profimedia

Zarábaš viac? Plať viac!

Lenže po niekoľkých týždňoch jej prišiel list, v ktorom ju majiteľ upozornil, že má povinnosť zaplatiť zvýšenú sadzbu do 60 dní. Ak tak neurobí, musí si zbaliť veci a odsťahovať sa. Jej zmluva mala pritom len 60-dňovú výpovednú lehotu, takže sa Romi musela rozhodnúť ešte v ten istý deň. Nemohla vraj uveriť vlastným očiam.

„Bol to 120-percentný nárast,“ zdôraznila. „A to v časoch, keď majú ľudia problémy prežiť. Dostalo ma to do zlej situácie. Myslím, že to bolo šialené, nič z toho nebolo v pôvodnej zmluve, ktorú som podpísala.“ Keď sa ale poradila s právnikmi, zistila, že právo je na strane majiteľa.

Profimedia

Podľa Romi si ju správca vyhliadol aj preto, lebo je imigrantka (pochádza z Poľska), pracuje v zábavnom priemysle pre dospelých a zarába tým veľa peňazí. Dodala, že majiteľ zrejme žiarlil, že Romi nemá ešte ani tridsať rokov a zarobí za rok toľko peňazí, koľko on neuvidí za celý život.

Prezradila, že sa s ním ešte snažila dohodnúť, ale nebol ochotný ustúpiť. Napokon sa teda rozhodla odísť, čo mu hneď aj povedala. „Lenže potom mi odvetil, že som ho neinformovala dopredu, takže som prišla o zálohu. Bol to perfektný plán,“ dodala. Napokon sa presťahovala do Las Vegas a bol to vraj dobrý krok. Teraz býva v lepšom dome, ktorý má dokonca aj súkromný bazén.

Profimedia

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť