Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Moderátorka diskusnej relácie Na hrane Jana Krescanko Dibáková sa postarala o drobný trapas. Včera moderovala diskusiu s Veronikou Remišovou a Petrom Pellegrinim. Relácia prebiehala bez problémov a pravdepodobne by hladko zapadla medzi ďalšie podobné programy. V závere ale moderátorka vyslovila niečo, čo dostalo divákov do pozoru.

„Dámy a páni, ďakujem, že ste s nami tento týždeň sledovali Na telo, presuňte sa rozhodne aj na web,“ povedala Dibáková. Zdá sa, že si v danom momente poplietla relácie a neuvedomila si, že uvádza reláciu Na hrane. Diskusnú reláciu Na telo vysiela konkurenčná televízia Markíza.

Jej úsmevným omylom ostali prekvapení aj politickí hostia a diváci. Omyl sa však dá pochopiť. Obe relácie majú podobné názvy, navyše sa obe zaoberajú politikou. Takže za tento lapsus sa na moderátorku iste nikto hnevať nemôže.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť