Utorok 24.5.2022
sk
Ela
, Vanesa
cz
Jana, Vanesa

Len pomerne nedávno sme ti na EMEFKA priniesli informáciu, že svet módy obohatila sťahovacia páska, ktorá sa začala predávať ako štýlový náramok. Ubehlo len niekoľko dní a už tu máme ďalší nový trend. Ako píše aj portál Unilad, spoločnosti Bottega Veneta prišlo ako dobrý nápad uviesť telefónny kábel ako originálny náhrdelník.

Závan nostalgie

Mladším ročníkom to už bude pripadať ako z praveku, ale kedysi mala väčšina domácností pevnú linku. S telefónom, z ktorého trčal dlhý kábel. V dnešnej dobe máme k dispozícii modernejšie varianty, ale tým skôr narodeným bude tento náhrdelník veľmi dobre známy.

Hoci v minulosti sa takéto káble predávali za úplne smiešnu cenu, dnes kvôli náhrdelníku s podobným motívom musíš vysoliť mastných 2 365 dolárov (teda takmer 2 000 eur). Ale kto chce byť štýlový, musí zaplatiť. Okrem náhrdelníka sú k dispozícii aj podobné káblové náušnice či prstene.

Dostať ich možno v bielom či fialovom prevedení. V spoločnosti Bottega Veneta si evidentne povedali, že sa pokúsia zabrnkať na nostalgickú strunu a vrátia do módy aj veci, o ktorých by sme si nikdy nemysleli, že by mohli slúžiť ako estetický doplnok. No, človek sa stále učí. Napokon, čo my vieme? Možno sa na trh práve dostal skutočný módny hit.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť