Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

Módna značka Fendi nedávno uviedla na trh svoj, povedzme to slušne, výnimočný šál. Vytvorili ho vo viacerých farebných prevedeniach, no práve ten v telovej farbe vyzerá dosť nešťastne.

Šál v hodnote 750 libier totiž mnohí prirovnajú k ženskej vagíne. Je to spôsobené tým, že je telovej farby a je doplnený akousi kožušinou, ktorá vyzerá ako… bobor. Zdá sa, že produktová fotografia, ktorá je zverejnená na webe módneho predajcu tomu veľmi tiež nepomáha. Šatka je naskladaná tak, že si ju snáď každý asociuje s vagínou. Na skutočnosť upozornil na Instagrame módny blog Diet Prada.

Šatka je dostupná v ďalších dvoch farebných prevedeniach. V modrej a červenej, chvalabohu nepodporuje tak veľmi ľudskú predstavivosť, ako tá v ružovej.

Módna značka nie je prvá, ktorá tento rok čelí výsmeškom, či kritike kvôli zle nafotenému produktu. Jednou z nich bolo aj H&M, keď do mikiny s nápisom “Coolest monkey in the jungle“ obliekla malého chlapca tmavej pleti, čo okamžite spôsobilo obrovskú vlnu kritiky.

Mnohí sa domnievali, že to značka spravila naschvál, lebo v ostatných mikinách boli deti s bledou pokožkou. Obľúbený predajca sa tak mohol jednoducho vyhnúť škandálu, keby deti v mikinách vymení. Žiaľ, to sa nestalo a oheň bol na streche. Táto fotografia má na svedomí viacero zdevastovaných prevádzok módneho reťazca.

change.org

Ďalším zo značiek, ktorá pocítila kritiku bol Asos, ktorý na svojom e-shope ponúkal choker na krk. Ten vyzeral ako opasok, čo v kombinácii s výrazom modelky na fotografii mierne asociovalo samovražedný podtón obrázka.

dailymail.co.uk (https://www.dailymail.co.uk/femail/article-5280029/ASOS-slammed-selling-Hanger-choker.html)

Zdroj: designtaxi.com
Titulná fotka: Fendi / Dan CookUnsplash


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť