Módny doplnok na fotke tejto slečny zmiatol ľudí. Mysleli si, že je tehotná

Študentka musela čeliť spŕške nepríjemných komentárov.

Zdroj: © Profimedia

Ak nám niečo ako ľuďom doby modernej fakt ide, tak je to vyvodzovanie predčasných záverov. Radi si domýšľame, radi súdime a na základe vlastných domnienok dospejeme k tvrdeniam, ktoré nemajú s pravdou nič spoločné.

A kto na to dopláca? Vo väčšine prípadov úplne neznámi ľudia na internete (lebo tam sa kritizuje najlepšie), ktorí sa o náš názor vonkoncom neprosili. Takto sa nedávno pod paľbou negatívnych komentárov ocitla aj Siobhan Mulvey, o ktorej píše portál Mirror.

Neurobila prakticky nič. Netopila v rieke bezbranné šteniatka, nedávala deťom otrávené cukríky, dokonca ani nelízala dosku na verejných záchodoch počas globálnej pandémie. Aj napriek tomu si na nej zgustol takmer každý, kto sa v tej chvíli pohyboval vo virtuálnom svete. Všetko kvôli jednej nešťastnej fotke.

© Profimedia

Siobhan sa chystala do mesta osláviť so sestrou tretie okrúhle narodeniny. Pred odchodom z domu ešte cvakla pár selfíčok, vybrala tie najlepšie a s popisom „poďme sa opiť“ ich postla na svoje sociálne siete, Snapchat a Twitter. A vtedy sa spustilo peklo…

Na lesklej čiernej kabelke, ktorú mladá študentka oslavne držala nad hlavou, sa totiž odrazilo svetlo z okna a zrazu sa z obyčajného módneho doplnku stal snímok z ultrazvuku. Fakt. Ľudia si mysleli, že Siobhan je tehotná a očividne aj decentne trafená, keď sa rozhodla druhý stav odhaliť ľuďom slovami „poďme sa opiť“.

© Profimedia

Známi aj neznámi ľudia ju okamžite začali bombardovať správami. Jedni sa pýtali, či je tehotná, druhí 19-ročnú slečnu rovno odpísali a neodpustili si siahodlhé prednášky o nebezpečenstve alkoholu počas tehotenstva. Siobhan nechápala, čo sa deje. Ako niekto z obyčajnej fotky v prúžkovanom overale vydedukuje, že je tehotná?!

Správy sa však neprestávali kopiť a vo finále aj Siobhan pochopila, kde je problém. Fotografiu kvôli prívalu kritiky radšej stiahla, pretože čo komentár, to mudrlant. „Dnes už ľudia pre slávu urobia fakt hocičo. Pokojne budú aj predstierať vlastné tehotenstvo,“ napísal jeden. „19-ročná, tehotná a ešte sa ide aj ožrať. Tlieskam,“ dodal zase niekto iný.

© Shutterstock

Vysvetľovať po jednom každému, že fotka z ultrazvuku je len výpredajová kabelka za 13 libier (cca 14 eur) by aj tak nemalo zmysel. Zbaviť sa „dôkazov“ bolo jednoduchšie. Momentálne sa na celej kauze študentka už len smeje a my si z neho odnášame ponaučenie, že nie je všetko zlato, čo sa blyští. A nie je všetko fotka z ultrazvuku, čo ako fotka z ultrazvuku vyzerá.

Zdroj: mirror.co.uk 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
7
Uups
Haha Haha
21
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nový filter na Snapchate premení tvojho domáceho miláčika na Disney postavičku


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME