Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

Súčasný Berlín je obrovské kozmopolitné mesto, ktoré hýri všetkými farbami. V uliciach nemeckej metropoly sa stretávajú rozmanité kultúry, jazyky a myšlienky. Takéto prostredie je rajom pre množstvo kreatívcov, podnikateľov a umelcov, pokúšajúcich sa preraziť so svojimi nápadmi.

Niekto hodnotí atraktivitu nového nápadu čisto len na základe jeho originality a schopnosti šokovať. Touto cestou často vznikajú stupídne a zbytočné absurdnosti, ktoré sú len vedľajším produktom berlínskej kreatívnej scény. Ako sa hovorí, kde sa rúbe les, tam lietajú triesky. Tieto triesky majú tvar penisu a nosia sa miesto podprsenky.

<<<<<NAMILIA. Dvojica Nan Li a Emilia Pfohl sa zoznámila počas štúdia na umeleckej akadémii v Berlíne. Ich prvá kolekcia s názvom „My Pussy, My Choice“ si v roku 2015 vyslúžila množstvo ocenení. Ako vidno, NAMILIA má skutočne pestré portfólio:

<

Áno, to sú topánky s motívom vagíny…

<

To sú tiež vagíny.

<

Vagíny do tretice.

Umelci svojou tvorbou chcú šokovať a provokovať. Sú plní „revolučného nadšenia“ a snahy presadiť feministické ideály. Oblečenie pre nich predstavuje prostriedok, prostredníctvom ktorého môžu vyjadriť svoje názory a myšlienky. Znie to všetko veľmi pekne a vznešene. Jeden pár dickín môže stáť až 225 €. Takže určite by sa našli aj iné dôvody, prečo NAMILIA robí to, čo robí. S plnými vreckami je predsa život vždy pohodlnejší…

Zdroj: namilia.com
Titulná fotka: namilia.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.