Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 8.2.2023
sk
Zoja
cz
Milada

Súčasný Berlín je obrovské kozmopolitné mesto, ktoré hýri všetkými farbami. V uliciach nemeckej metropoly sa stretávajú rozmanité kultúry, jazyky a myšlienky. Takéto prostredie je rajom pre množstvo kreatívcov, podnikateľov a umelcov, pokúšajúcich sa preraziť so svojimi nápadmi.

Niekto hodnotí atraktivitu nového nápadu čisto len na základe jeho originality a schopnosti šokovať. Touto cestou často vznikajú stupídne a zbytočné absurdnosti, ktoré sú len vedľajším produktom berlínskej kreatívnej scény. Ako sa hovorí, kde sa rúbe les, tam lietajú triesky. Tieto triesky majú tvar penisu a nosia sa miesto podprsenky.

<<<<<NAMILIA. Dvojica Nan Li a Emilia Pfohl sa zoznámila počas štúdia na umeleckej akadémii v Berlíne. Ich prvá kolekcia s názvom „My Pussy, My Choice“ si v roku 2015 vyslúžila množstvo ocenení. Ako vidno, NAMILIA má skutočne pestré portfólio:

<

Áno, to sú topánky s motívom vagíny…

<

To sú tiež vagíny.

<

Vagíny do tretice.

Umelci svojou tvorbou chcú šokovať a provokovať. Sú plní „revolučného nadšenia“ a snahy presadiť feministické ideály. Oblečenie pre nich predstavuje prostriedok, prostredníctvom ktorého môžu vyjadriť svoje názory a myšlienky. Znie to všetko veľmi pekne a vznešene. Jeden pár dickín môže stáť až 225 €. Takže určite by sa našli aj iné dôvody, prečo NAMILIA robí to, čo robí. S plnými vreckami je predsa život vždy pohodlnejší…

Zdroj: namilia.com
Titulná fotka: namilia.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť