Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava

Byť influencerom je práca. Nech si každý hovorí, čo chce, ale ak mu za to platia a ak z toho človek žije, je to práca. Možno pre niekoho jednoduchá a povrchná, ale stále práca. Byť influencerom je preto pre mnohých prácou snov.

V dnešnom článku nájdeš príbehy z redditu, ktoré zažili fotografi s instagramovými hviezdičkami a influencermi. boli ochotní spraviť pre slávu na internete všetko. Skutočne všetko.

1. Raz jedna influencerka propagovala na svojom účte betanín, čo je antioxidant získavaný z červenej repy. Chcela odo mňa, aby som odfotil jej dočervena sfarbenú stolicu. Potrebovala takto svetu vysvetliť, že u tých jedincov, ktorých telo betanín spracovať nevie, sa stolica zafarbuje takouto farbou.

2. Jedna instagramerka ma požiadala o sériu fotiek, a ešte predtým, než som jej stihol navrhnúť cenu, sa mi ona rozhodla dať tú svoju. Ona odo mňa chcela viac než 300 dolárov! Za 30 minút fotenia s ňou. Ešte k tomu ma chcela poučovať o investíciách, a ako sa mám starať o moje sociálne siete. Mala asi tak 15 rokov… 

3. Potenciálny influencer chcel, aby som ho nafotil zadarmo. Ponuku som odmietol, ale zaželal som mu veľa šťastia. Potom mi poslal fotku jeho pohlavného údu. Udal som ho na polícii. 

https://www.shutterstock.com/it/image-photo/chiang-mai-thailand-aug-26-2018-1171276837

4. Medzi mojimi známymi mám jednu celkom populárnu influencerku. Ale až príliš veľa času trávi tým, že sa snaží byť umelo autentická a nenútená. Raz na jednej oslave som spravil niečo, čo ostatných hostí dosť pobavilo. Neviem už, čo to bolo, ale nebolo to nahraté na kamere a prinútila ma zahrať celú situáciu ešte raz, aby si to mohla dať do svojej story. 

5. Pred rokmi som dostal požiadavku nafotiť akciu, na ktorej sa konali spirituálne onanistické orgie.

6. Mama môjho priateľa je fotografka. Raz jej poslali dve fotografie na úpravu a fotomontáž jednej z nich. Na prvej fotke bol chlapec a jeho stará mama pred nejakým pamätníkom. Na druhej fotke bol ten istý chlapec na tom istom mieste, ale sám a o niekoľko rokov starší. Jej úlohou bolo na druhú fotografiu doplniť vedľa chlapca starú mamu, ktorá medzičasom zomrela, v podobe ducha. 

https://www.shutterstock.com/it/image-photo/portrait-shocked-terrified-male-female-stare-771926002

7. Raz dávno, keď ešte influenceri neboli tým, čím sú dnes, sa chcel tento jeden výstredný hudobník zviditeľniť. Bol som ešte len na začiatku mojej fotografickej kariéry a vôbec mi to neprišlo čudné. Najal si ma, aby som ho sledoval okolo miestneho nákupného centra ako paparazzi. Bola to celkom zábava. Pýtal som sa ho akože otázky na rozhovor a on ma ignoroval. Mnohí nám na toto divadielko naleteli. Keď si na to ale spomeniem, tak to bola najhlúpejšia zákazka, akú som kedy mal. 

8. Pár rokov dozadu som bol na túre v prekrásnom národnom parku a na najkrajšom mieste celej túry sa dve instagramerky fotili v rôznych jogových pozíciách. Za 10 minút sa tam nazbieralo pár rodín a pýtali sa ich, či by sa aj oni mohli konečne odfotiť. Zakaždým len odpovedali, že tam ešte dobrú chvíľu pobudnú a že ony tam boli prvé. 

9. Jeden holohlavý chlap odo mňa chcel dokresliť žily na fotku jeho hlavy tak, aby vyzeral ako veľký pohlavný úd. Bol to nejaký biznismen a toto chcel pre svoju audioknihu. 

https://www.shutterstock.com/it/image-photo/people-watching-live-streaming-1330668950

10. Naposledy som pracoval s jednou dievčinou, ktorá chcela, aby som jej na fotenie kúpil ruže. Haló, vieš vôbec, aké sú ruže drahé? A ešte chcela fotiť hneď niekoľko rôznych outfitov naraz. Vrcholom bolo to, že trvala na niekoľkých rôznych miestach, na ktoré sme mali ísť fotiť, a šoféra som jej mal robiť zase ja. 

11. Jedno dievča sa priblížilo k môjmu domu a chcelo sa odfotiť s mojimi rastlinami. Zavinulo sa do viniča spolu s jej gitarou a vyzeralo to, akoby bolo celé zabalené v mojich rastlinách. 

12. Mal som fotiť sériu budoárových fotiek, kde bola krv, upíry a kožené laná. Objednávateľom fotenia bol jeden distingvovaný producent detských programov z Toronta.

https://www.shutterstock.com/it/image-photo/set-erotic-toys-bdsm-game-sexual-1364149841

13. Jeden klient chcel na fotke premiestniť svoju hlavu na telo iného chlapa, pretože sa mu jeho tričko páčilo viac ako jeho vlastné. Veľmi rád som mu vyhovel. Bolo to milé a zaplatil mi za to.

14. Tejto influencerke v tej dobe rýchlo pribúdali noví followeri. Kontaktovali ma cez Instagram a chceli natočiť video s jej novým autom. Ale zároveň chceli, aby som za benzín platil ja. Mal som získať potrebné povolenia, chceli lepšiu kameru a vrcholom bolo, že to všetko chceli zadarmo. 

15. Niekto odo mňa raz chcel vytvoriť video z fotiek jeho domu, ktorý sa práve staval. Chcel mi dať 200 dolárov za to, že mu budem najbližšie 2 roky chodiť každý víkend robiť jednu fotku a potom ich spájať do časozberného videa. Rázne som to odmietla. 

https://www.shutterstock.com/it/image-photo/young-couple-photographing-food-smart-phone-659662009

Patty

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.