Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Monika Bagárová prekonala všetky mamičky. Pozri sa, akú luxusnú oslavu pripravila 4-ročnej dcére

Takáto oslava je snom každého dieťaťa.


Známe slovenské, ale aj české celebrity stále prekvapujú tým, aké oslavy vedia svojim deťom pripraviť. Pred dvomi mesiacmi takto prekvapila Dominika Cibulková, ktorej oslava dcéry vyzerala ako malá svadba.

Teraz sa k nej pridala aj známa speváčka Monika Bagárová, ktorej dcérka Ruminka mala už štyri roky. V originalite a luxuse môže jednoznačne konkurovať tým najlepším celebritným oslavám.

Na 4-ročné dievčatko čakala oslava, ktorá je snom každého dieťaťa. Ponoriť sa mohla do krásneho kráľovstva plného jednorožcov. Nechýbali stovky balónov, cukrová vata, torta, kúzelník a úchvatný balónikový dom.

Pripravené bolo tiež krásne posedenie na zemi a od Moniky dostala dokonca nádherný živý darček v podobe zajačika, ktorému dali meno Koloušek. Ľudia na to však nereagovali veľmi pozitívne.

„Prosím, púšťajte ho von, nech nie je celý život zatvorený v nejakej malej klietke. Ľudia zistia, že papajú káble, že kakajú po dome a tak sa už z klietky nedostanú,“ znie jeden komentár.

O krásnej výzdobe sa môžeš presvedčiť tu:


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.