Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Môže za smrť Daniela Heribana nekompetentný lekár? Toto mu povedali na urgente

O smrti známeho herca vyplávali na povrch nové skutočnosti.


24. mája tohto roku otriasla Slovenskom smutná správa. Vo veku 43 rokov nás nečakane opustil herec Daniel Heriban, ktorého si verejnosť za posledné roky obľúbila najmä ako Brmbalíka z markizáckeho seriálu Horná Dolná. Ten sa začal vysielať v roku 2015. Ako informuje portál Nový čas, za jeho náhlym odchodom môže stáť pochybenie na strane lekárov.

Smrť obľúbeného herca je v štádiu vyšetrovania. Príslušné orgány sa momentálne snažia odhaliť, či mohlo v jeho prípade dôjsť k zanedbaniu zdravotnej starostlivosti a situácia vôbec nevyzerá dobre. Heriban sa sťažoval na bolesti chrbta, ktoré ho napokon mali stáť život. Lekári na urgentnom príjme ale jeho stav značne zľahčili.

Povedali mu, nech nerobí drámu

Herec zomrel vo svojom dome, deň pred smrťou ale absolvoval výlet na urgentný príjem. Dohnali ho tam stupňujúce sa bolesti chrbta, ktoré, ako sa zdá, mali napokon fatálne následky. Lekárovi jeho zdravotné ťažkosti nepripadali dostatočne vážne na okamžitú hospitalizáciu, preto Heribana poslal naspäť domov. „Nie je potrebné robiť drámu,“ mal mu povedať podľa zdroja Nového času.

Hercove bolesti neutíchali, preto mu v ranných hodinách nasledujúceho dňa volali záchranku. Privolaní záchranári mu však už pomôcť nedokázali. „Záchranári zistili, že herec mal rozdielne výšky krvného tlaku v rukách, mal bolesti a mali to vyhodnotiť ako podozrenie na disekciu aorty, ktorá je pre život nebezpečná,“ uviedol spomínaný zdroj.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.