Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 9.12.2022
sk
Izabela
cz
Vratislav

Corgi je plemeno, ktoré si musí obľúbiť ihneď každý. Je to jedno z tých plemien psov, ktoré si ťa veľmi rýchlo získa svojou roztomilosťou a šikovnosťou. Na internete momentálne nájdeš čoraz viac psíkov tohto plemena, ktoré sa snažia o tvoju pozornosť.

Jedným z nich je aj @Corgi_Gen, ktorý na svojom Instagrame zabáva viac ako 170-tisíc ľudí. Gen je však trochu odlišný od všetkých tých psíkov rovnakého plemena. Tvoje srdce si ihneď získa vďaka svojmu zábavnému výrazu.

Psík, ktorý ti ihneď zlepší deň

Ak by si mal vo svojom okolí tohto corgiho, určite by boli tvoje dni veselšie. Tento psík pochádzajúci z Japonska má totiž veľmi roztomilý a šibalský výraz. Na mnohých fotkách ho môžeš vidieť s hravým pohľadom a vyplazeným jazýčkom.

Niet pochýb o tom, že tento psík si svoj život užíva aj napriek tomu, že sa narodil s ochorením obličiek. Momentálne má päť rokov a aj napriek tomu, že musí pravidelne podstupovať dialýzu, injekcie a mať prísnu diétu, jeho majitelia ho nadovšetko milujú. Nedá sa o tom pochybovať, keďže na fotkách vyzerá Gen veľmi spokojne a veselo.

Či už potrebuješ deň vylepšiť, alebo nie, rozhodne by si si ho mal obohatiť o fotky tohto rozkošného psíka

View this post on Instagram

I’m happy to be alive, I’m happy to be who I am. . .げん げん 元気に 月曜日〜. . .雨にも 負けず 風にも 負けず. . .毎度の 点滴に うっかり 寝そうになり. . .注射4本 ぶっ込まれても 気づきも せず. . .検査で 毛を剃り 久しぶりに 再会した 己れの ビーチクに 何度も 挨拶し. . .ご飯を 食べないと 悩む 母の背を よそに カロリーメイトを 盗み食いする. . .そう言う 犬に ぼくは なりますた. . .コギ澤 げん治. . . . . #コーギー #コーギーのいる暮らし #コーギーげんちゃん #犬 #corgi #corgis #welshcorgi #corgioftheday #funnydog #pembrokewelshcorgi #corgidog 710m

A post shared by Corgi_Gen (@genthecorgi) on


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť