Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 4.12.2023
sk
Barbora
, Barbara
cz
Barbora
, Barbara, Bára
Zdroj: ©Shutterstock

„Môžeš podplávať Austráliu?“ Absurdné príhody s ľuďmi, ktorí majú hádam záporné IQ

Na týchto výrokoch sa schuti zasmeješ.

Hlúpi ľudia sú veľkým prínosom pre túto planétu. Ak by sme totiž boli múdri všetci, tak by nebol múdry vlastne nikto. A okrem toho, historky s nimi vždy stoja za to. Poď si prečítať zopár takých, ktoré sme pre teba zozbierali na Reddite.

1. Na teste z matematiky sme mohli použiť kalkulačku. Spolužiačka tam naťukala celú rovnicu, niečo pomotala a kalkulačka jej vyhlásila error. Do políčka na správnu odpoveď teda napísala „error“.

2. Raz som musel dospelej žene vysvetliť, že tučniak nie je ryba. Hovoril som tú príhodu svojej kolegyni a hneď nato som musel druhej dospelej žene vysvetliť, že tučniak nie je ryba.

3. Spolužiačka na prednáške z psychológie: „Považuje sa farba očí za charakterovú vlastnosť?“ Trochu som sa pousmiala, no potom som si spomenula, že to je tá istá baba, čo verejne vyhlasuje, že chce ako domáceho miláčika bábo. Nechce domáceho miláčika ani bábo. Chce domáceho miláčika, čo bude bábo.

4. Poslal som stážistku odvážiť dva balíky, aby som ich mohol poslať. Vrátila sa s tým, že dokopy majú 65 kíl. Pozrel som na tie dva pomerne malé balíčky a pýtam sa jej: „Si si istá, že nie 6,5 kila?“ Urazila sa, že ju spochybňujem, a dobrých desať minút sa so mnou doťahovala, že majú určite toľko.

Už som nevedel, čo s ňou, tak som sa jej spýtal, koľko váži. Odpoveď bola 59 kíl. Až keď som podotkol, že je vysoko nepravdepodobné, aby tie dva balíky vážili viac ako ona, pripustila, že sa asi sekla. Ale iba trošku.

príhoda, hlupák, nízke IQ, zábava, balíček, zásielka
Shutterstock

5. Spolužiačka zo strednej si ani za ten svet nevedela zapamätať, kedy a kde má hodiny. Chodili sme na malú školu, ktorá mala dokopy štyri učebne, a ona v tom mala aj tak chaos. Niekedy prišla aj cez víkend.

6. Náš kolega pije špeciálny čaj pre fajčiarov, ktorý mu „naordinoval“ bohvieaký šarlatán. Verí, že jednou šálkou denne odčiní všetko zlé, čo cigarety v jeho tele napáchali.

7. Jedna moja známa bola veľmi prekvapená, keď som jej prezradila, že sliepky znášajú vajíčka. Myslela si, že ich vyrábajú v nejakej továrni.

KVÍZ: Vieš, za akými skvelými vynálezmi a nápadmi stoja Slováci?

Mohlo by ťa zaujímať:

KVÍZ: Vieš, za akými skvelými vynálezmi a nápadmi stoja Slováci?

8. Vo vlaku som solídnu polhodinu pozoroval chlapíka, ktorý sa silou mocou snažil napasovať slúchadlá s 3,5-milimetrovým jackom do USB portu na laptope. Najprv som si myslel, že sa pomýlil. Po piatich minútach začalo byť jasné, že nie.

9. Viem o babe, ktorá reálne verí, že žirafy a gorily sú vymyslené zvieratá a tie, čo máme v miestnej zoologickej záhrade, sú vlastne ľudia v kostýmoch. Niekedy sa hanbím, že ju vôbec poznám.

10. Bývalá spolužiačka na fyzike: „Keď vieme vypočítať rýchlosť svetla, prečo nevieme vypočítať rýchlosť tmy?“ Gratulujem jej rodine – šetriť jej na Harvard naozaj nemuseli.

príhoda, hlupák, nízke IQ, zábava, tabuľa, rovnica, počítanie
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.