Mŕtve muchy namiesto umelých mihalníc: Nový trend alebo nešťastná náhoda?

Fotografia, ktorú dievča obdržalo od mamy, ktorej pokusy o nalepenie umelých mihalníc niekoľkokrát zlyhali, baví internet


Pre krásu sa trpí a pre ľudskú krásu si to častokrát odnesú aj nevinné zvieratá. Kožuchy z norka, kozmetika testovaná na hlodavcoch a či umelé mihalnice z mŕtvej muchy… Počkať. Nový trend? Nie, len slabý zrak a nešťastná náhoda, ktorá baví internet.

Keď sa londýnskej mamičke opakovane nepodarilo nalepiť si umelé mihalnice, rozhodla sa požiadať o pomoc svoju dcéru. Predsa len je mladšia generácia v poslednej dobe v oblasti mejkapu a rôznych vychytávok trošku popredu. Poslala jej teda fotografiu, ku ktorej dodala komentár, že bez okuliarov si tie mihalnice ani za svet nevie nalepiť. Fotografia a teda pohľad, ktorý sa mladej študentke naskytol, nasledoval už len nekontrolovateľným výbuchom smiechu. Vysvitlo totiž, že matka sa celý čas pokúšala prilepiť si na oko chúďa mŕtvu muchu. Možno by mamička mala investovať skôr do kontaktných šošoviek ako umelých mihalníc, aby si v budúcnosti podobným nehodám vyvarovala. A radšej ani nechcime vedieť, čo by sa stalo, ak by sa jej hmyz predsa len podarilo na oko nalepiť.

Zdroj: twitter.com
Titulná fotka: pixabay.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
10
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
26
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mŕtve muchy namiesto umelých mihalníc: Nový trend alebo nešťastná náhoda?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME