Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Multiotecko, ktorý má 102 detí a 568 vnúčat, sa rozhodol skoncovať so zaľudňovaním planéty

Už to finančne nezvláda, obracia sa na pomoc od vlády.


Muž, ktorý splodil 102 detí, ktoré mu zatiaľ dopriali 568 vnúčat, prehlásil, že so zveľaďovaním svojej rodiny skončil, pretože jeho životné náklady sa každým rokom zvyšujú.

V Ugande je polygamia legálna, mnohí muži majú štyri a viac žien

Ugandský farmár 67-ročný Musa Hasahya miestnym médiám prezradil, že jeho 12 manželiek býva v 12-izbovom dome v Lusake, čím si istí ich vernosť a eliminuje riziko úteku za iným casanovom. Najmladšia Zulaika (31) sa po 11 deťoch rozhodla prestať s pôrodmi, chce dať šancu antikoncepcii.

Musa ženu podporil a súhlasí s tým, aby jeho ženy, ktoré sú v plodnom veku, začali používať ochranu. Viac detí vraj ekonomicky nezvládne. Jeho najmladší benjamínko má šesť rokov, najstarší 51, čo je o 20 rokov viac ako najmladšia ženuška. Priznáva, že už teraz má problém zapamätať si mená 568 vnúčat.

YouTube video

Som bohatý, tak môžem

Prvýkrát sa stal otcom v roku 1973, keď mal osemnásť a prvú manželku Hanifu. Už dva roky predtým, ako vliezol do chomúta, nadobudol status uznávaného obchodníka v miestnej komunite. Na vtedajšie pomery bol zámožný. To ho podnietilo rozšíriť si rodinu, o ktorú by sa tak vedel postarať.

„V dôsledku rastúcich životných nákladov sa môj príjem v priebehu rokov znižoval a rodina stále zväčšovala. Bral som si jednu za druhou. Veď ako môže byť muž spokojný len s jednou ženou? Tie moje žijú spolu v jednom dome. Preto je ľahké mať ich pod dohľadom a zabrániť im v úteku s inými mužmi z dediny.“

Jeho prvá oficiálna dáma Hanifa povedala, že ku každej pristupuje rovnako a nerobí iracionálne rozhodnutia.

A #Ugandan father of 102 children and grandfather of 568 grandkids has decided to stop having children due to financial…

Posted by Arabian Daily on Friday, December 30, 2022

Sociálne siete hutne reagujú na plodný život farmára, mnohí jeho situáciu prirovnávajú k známym osobnostiam. Napokon, ani my nemusíme chodiť až do Afriky, aby sme našli *dolár, ktorý musí kúpiť veľmi veľký karavan, keď chce rodinu zobrať na víkendový kemping.

Nechcel by som

Po tom, čo sa zviditeľnilo jeho celoživotné rozsievanie, sa nejednému mužovi zježili chlpy pri myšlienke mať vyše sto detí a uživiť 12 manželiek.


Tagy:

Monika Suchá
Píšem prstami, myslím hlučným vnútorným hlasom. Atakujem zaujímavými témami, ktoré musia prilákať najskôr mňa, kým ich vyzradím druhým. Konvenčne do nich badurkujem ironický a sarkastický tone of voice.Vo voľnom čase neznášam decká, obľubujem pondelky, bad days sú nedeľky. Rada si umývam zuby a šparchám sa vatovými tyčinkami v uškách. Také uspokojujúce.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.