Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Muž chová doma krokodíla. Miluje maznanie, pusinkovanie a spí s ním v posteli

Berie ho ako psa v drsnej šupine.


Mexičan Jonathan Araiza (29) zo San Luis Potosi má domáceho krokodíla. Gamora sa správa ako pes. Po dome sa prechádza podľa ľubovôle. „Čas trávi v kresle či v mojej posteli a vie liezť po schodoch i na gauč,“ uvádza Mirror.

Meno dostala podľa postavy z Marvel univerza, vidí tam istú podobnosť. Rovnako na začiatku bola malé, zelené agresívne stvorenie. Tento druh je vo voľnej prírode známy svojou agresivitou. No Gamora rýchlo zmäkla a dnes ochotne pózuje na spoločných fotografiách. Na zapískanie mrštne vyskočí z jazierka.

Majiteľ tvrdí, že jeho sladká „kroky“ nie je taká nebezpečná ako jej povesť, hoci pripúšťa, že je to nezvyčajné.

„Existuje len veľmi málo druhov, ktoré sa v zajatí dokážu prispôsobiť tak dobre ako ona. Je veľmi učenlivá, dovolí mi nosiť ju na rukách a hladkať bez protestu.“

Jej jedálniček tvoria králiky, potkany, hovädzie, kuracie mäso a niektoré kôrovce. Najradšej obeduje vo svojej komfortnej vodnej oáze.

Celý život chová exoty, rutinná starostlivosť mu problém nerobí

Veľmi dôležitá je teplota prostredia. „Hneď ako sa zobudím, idem a skontrolujem termostat. Niekedy je vonku chladnejšie, čo vyrieši ohrievač. Denne čistí filter a uisťuje sa, že na dne nie sú zvyšky kostí z večere. Pravidelne jej kontroluje prípadné zranenia a škrabance. Po rutinnej vizite vojde späť do vody alebo sa opaľuje. Zo všetkého najradšej vylihuje v dome na gauči.  

Johnatan má okrem Gamory dve čivavy, niekoľko korytnačiek a nežiarlivú priateľku. Na jej spoločnosť si rýchlo zvykla. Sama má doma niekoľko plazov.  


Tagy:

Monika Suchá
Píšem prstami, myslím hlučným vnútorným hlasom. Atakujem zaujímavými témami, ktoré musia prilákať najskôr mňa, kým ich vyzradím druhým. Konvenčne do nich badurkujem ironický a sarkastický tone of voice.Vo voľnom čase neznášam decká, obľubujem pondelky, bad days sú nedeľky. Rada si umývam zuby a šparchám sa vatovými tyčinkami v uškách. Také uspokojujúce.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.