Štvrtok 11.8.2022
sk
Zuzana
cz
Zuzana
, Susana

Mnoho z nás by chcelo vyskúšať let prvou triedou, no nie všetci na to máme finančné prostriedky a sme radi, keď „naškrabeme“ na klasickú letenku. Podobne na tom bola aj 88-ročná babička Violet z New Yorku, o ktorej píše portál Unilad. Na ňu sa však v deň letu usmialo mimoriadne šťastie, pretože sa našiel niekto, kto jej sen letieť prvou triedou na staré kolená splnil.

Bývalá zdravotná sestra cestovala z New Yorku do Londýna, kde sa chystala navštíviť svoju dcéru. Na letisku stretla mladíka Johna, ktorý sa vracal z dovolenky domov a cestoval rovnakým letom ako Violet.

Gepostet von Leah Amy am Dienstag, 10. Dezember 2019

Dvojica, ktorá sa zoznámila sa na letisku, hneď našla spoločnú reč. Babička padla Johnovi do oka až tak, že si s ňou vymenil svoju letenku prvej triedy za jej miesto v ekonomickej. Urobil tak po tom, čo sa mu priznala, že nikdy necestovala prvou triedou a veľmi by po tom túžila.

Mladý Angličan sa už v tom okamihu rozhodol splniť starenke tento sen, no prezradil jej to, až keď ju usadil na svoje miesto. A tak mala sympatická Violet o zážitok postarané a vďaka Johnovej veľkorysosti si vychutnávala let v nadštandardných podmienkach.

Gepostet von Leah Amy am Dienstag, 10. Dezember 2019

Starenka bola dojatá a ihneď vyzvala letušky, aby jej spravili fotografiu. Jedna z nich sa na sociálnej sieti podelila okrem fotiek o celú príhodu, v ktorej označila ústredných hrdinov za jedných z najmilších ľudí, s ktorými sa pri svojej práci zoznámila.

Príbeh čipernej babičky sa stal okamžite virálnym a tisícky ľudí dojalo pekné gesto mladého muža, ktorý sa okrem finančných prostriedkov môže pochváliť aj láskavosťou a nezištnosťou. Dobrý skutok síce Johna stál zrieknutie sa pohodlnejšieho cestovania, avšak šťastie a vďačnosť v babičkiných očiach ho potešili určite oveľa viac.

Gepostet von Leah Amy am Dienstag, 10. Dezember 2019

Zdroje: Unilad


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť