Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.7.2024
sk
Margita
cz
Markéta, Margot
, Margareta, Margit

Mnoho z nás by chcelo vyskúšať let prvou triedou, no nie všetci na to máme finančné prostriedky a sme radi, keď „naškrabeme“ na klasickú letenku. Podobne na tom bola aj 88-ročná babička Violet z New Yorku, o ktorej píše portál Unilad. Na ňu sa však v deň letu usmialo mimoriadne šťastie, pretože sa našiel niekto, kto jej sen letieť prvou triedou na staré kolená splnil.

Bývalá zdravotná sestra cestovala z New Yorku do Londýna, kde sa chystala navštíviť svoju dcéru. Na letisku stretla mladíka Johna, ktorý sa vracal z dovolenky domov a cestoval rovnakým letom ako Violet.

Gepostet von Leah Amy am Dienstag, 10. Dezember 2019

Dvojica, ktorá sa zoznámila sa na letisku, hneď našla spoločnú reč. Babička padla Johnovi do oka až tak, že si s ňou vymenil svoju letenku prvej triedy za jej miesto v ekonomickej. Urobil tak po tom, čo sa mu priznala, že nikdy necestovala prvou triedou a veľmi by po tom túžila.

Mladý Angličan sa už v tom okamihu rozhodol splniť starenke tento sen, no prezradil jej to, až keď ju usadil na svoje miesto. A tak mala sympatická Violet o zážitok postarané a vďaka Johnovej veľkorysosti si vychutnávala let v nadštandardných podmienkach.

Gepostet von Leah Amy am Dienstag, 10. Dezember 2019

Starenka bola dojatá a ihneď vyzvala letušky, aby jej spravili fotografiu. Jedna z nich sa na sociálnej sieti podelila okrem fotiek o celú príhodu, v ktorej označila ústredných hrdinov za jedných z najmilších ľudí, s ktorými sa pri svojej práci zoznámila.

Príbeh čipernej babičky sa stal okamžite virálnym a tisícky ľudí dojalo pekné gesto mladého muža, ktorý sa okrem finančných prostriedkov môže pochváliť aj láskavosťou a nezištnosťou. Dobrý skutok síce Johna stál zrieknutie sa pohodlnejšieho cestovania, avšak šťastie a vďačnosť v babičkiných očiach ho potešili určite oveľa viac.

Gepostet von Leah Amy am Dienstag, 10. Dezember 2019

Zdroje: Unilad


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.