Muž daroval 88-ročnej žene svoju letenku, aby zažila, aké je to cestovať prvou triedou

Jack splnil krásnym gestom starenke sen.

Zdroj: Leah Amy / facebook.com

Mnoho z nás by chcelo vyskúšať let prvou triedou, no nie všetci na to máme finančné prostriedky a sme radi, keď „naškrabeme“ na klasickú letenku. Podobne na tom bola aj 88-ročná babička Violet z New Yorku, o ktorej píše portál Unilad. Na ňu sa však v deň letu usmialo mimoriadne šťastie, pretože sa našiel niekto, kto jej sen letieť prvou triedou na staré kolená splnil.

Bývalá zdravotná sestra cestovala z New Yorku do Londýna, kde sa chystala navštíviť svoju dcéru. Na letisku stretla mladíka Johna, ktorý sa vracal z dovolenky domov a cestoval rovnakým letom ako Violet.

Gepostet von Leah Amy am Dienstag, 10. Dezember 2019

Dvojica, ktorá sa zoznámila sa na letisku, hneď našla spoločnú reč. Babička padla Johnovi do oka až tak, že si s ňou vymenil svoju letenku prvej triedy za jej miesto v ekonomickej. Urobil tak po tom, čo sa mu priznala, že nikdy necestovala prvou triedou a veľmi by po tom túžila.

Mladý Angličan sa už v tom okamihu rozhodol splniť starenke tento sen, no prezradil jej to, až keď ju usadil na svoje miesto. A tak mala sympatická Violet o zážitok postarané a vďaka Johnovej veľkorysosti si vychutnávala let v nadštandardných podmienkach.

Gepostet von Leah Amy am Dienstag, 10. Dezember 2019

Starenka bola dojatá a ihneď vyzvala letušky, aby jej spravili fotografiu. Jedna z nich sa na sociálnej sieti podelila okrem fotiek o celú príhodu, v ktorej označila ústredných hrdinov za jedných z najmilších ľudí, s ktorými sa pri svojej práci zoznámila.

Príbeh čipernej babičky sa stal okamžite virálnym a tisícky ľudí dojalo pekné gesto mladého muža, ktorý sa okrem finančných prostriedkov môže pochváliť aj láskavosťou a nezištnosťou. Dobrý skutok síce Johna stál zrieknutie sa pohodlnejšieho cestovania, avšak šťastie a vďačnosť v babičkiných očiach ho potešili určite oveľa viac.

Gepostet von Leah Amy am Dienstag, 10. Dezember 2019

Zdroje: Unilad

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
23
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 nepochopiteľných stupidít, ktoré všetci robíme


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME