Muž daroval svojej žene, ktorá miluje online nakupovanie, unikátny darček

Na tieto narodeniny určite nezabudne.

Zdroj: Pixabay

Online nakupovanie je super vec. Môžeš míňať peniaze, ktoré nemáš, na veci, ktoré ani nepotrebuješ, a to všetko z pohodlia svojej obývačky. Nemusíš hnať svoju lenivú prdel k pohybu, nemusíš sa sprchovať, obliekať a robiť všetky tie ostatné zbytočnosti, ktoré si dobrodružstvo na verejnosti vyžaduje. Len klik, klik a bum. Objednávka je na svete.

Za týždeň ju máš doma v plnej svojej kráse (za predpokladu, že ju nemala na starosti naša pošta, tam sa o týždni asi baviť nedá), bez fyzickej ujmy a jedinej spálenej kalórie. Niet divu, že sa práve tento spôsob nakupovania teší takej veľkej obľube. U niekoho viac, u niekoho menej… a u niekoho natoľko, že mu známi začnú vyrábať narodeninové torty v tvare balíkov.

Winning Shopping Spree GIF by Amazon - Find & Share on GIPHY

Presne to sa stalo fotografke Emily McGuire. Slečna svojej úchylke na virtuálne nákupy na Amazone holduje tak okato, až si to všimla aj jej polovička. Keď sa teda začali blížiť Emiline narodeniny a prišlo na tému „aká bude torta“, manžel v tom mal jasno. Svojej drahej dal urobiť tortu jej srdiečku najbližšiu – v tvare balíka z Amazonu.

A dobre urobil. Dosť bolo prečačkaných tort v tvare srdiečok, kvietkov a motýlikov, dosť bolo typických narodeninových gýčov, ktoré sa majú nežnejším oslávenkyniam akože páčiť. Toto je cesta.

Rovnakého názoru bola aj Emily, ktorej sa torta náramne páčila a rozhodla sa s ňou preto podeliť na Instagrame. Škoda, že len s fotografiou… kúsok torty by fakt bodol. Veď, predsa len, je pondelok.

Zdroj: emily_mcguire_photography / Instagram

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Našli zázračný prameň mladosti? 15 hercov, ktorí na prvý pohľad vôbec nestarnú

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME