Muž je ochotný zaplatiť 25 000 dolárov tomu, kto mu nájde priateľku

Dievčina s ním však musí vydržať aspoň rok.

Zdroj: pxfuel.com

Mnohým ľuďom v dnešnej dobe robí problém nájsť si pre seba „ideálneho“ partnera. Či už kvôli prehnaným nárokom alebo nedostatku príležitostí niekoho nového stretnúť, a preto hľadajú iné, alternatívne cesty, ako nájsť tú pravú alebo pravého.

Jedným z nich je určite aj muž z Kansasu, o ktorom informoval portál CBS.

Štyridsaťsedemročný Jeff Gebhart sa rozhodol vyskúšať veľmi netradičný spôsob, ako si nájsť priateľku. Tomu, kto mu ju zoženie, ponúkol odmenu vo výške 25 000 dolárov (cca 23 000 eur). Jeff kontaktoval spoločnosť KCTV s trošku netradičným návrhom.

Založil web, na ktorom je už navrchu veľmi jasne a výstižne napísaná ponuka v tomto znení: „Nájdi mi priateľku a zaplatím ti 25 000$. Vážne.“

Avšak Jeff nechce priateľku, ktorú budú motivovať peniaze, a preto si určil podmienky. Vzťah musí trvať minimálne rok, aby bola vyplatená avizovaná suma a tá po uplynutí tejto doby bude uhradená v piatich rovnakých splátkach. A navyše, žienky, ktoré sa na vzťah nominujú, nemajú nárok na peniaze.

Predajca z Kansasu verí, že si takýmto spôsobom nájde lásku svojho života. „Pre mňa je hlavným cieľom to, aby som našiel to pravé dievča, nech je kdekoľvek,“ dodal. Na stránke má o sebe uverejnených veľa informácií, sú tam aj jeho videá a fotografie.

Sám seba opisuje ako pozitívneho, energického a usmievavého. Dole, v spodnej lište, má okrem toho na seba aj pozitívne „recenzie“ od svojich známych. To asi pre prípad, keby si niekto myslel, že je cvok…

Na webe píše aj o tom, že mal už dlhodobé vzťahy, no ženatý nebol a je bezdetný. Jeho spoločníkom je milovaný pes Gunner. Ak mu niekto nájde lásku, rovnakú sumu ako dotyčnej osobe zaplatí aj psiemu útulku.

Nuž, zúfalé situácie si vyžadujú zúfalé činy… len aby si týmto spôsobom Jeff nezabezpečil presne 365-dňový vzťah.

Zdroj: CBS

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Bizarné komiksy plné absurdity, čierneho humoru a šialených rozuzlení (2. časť)

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME