Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 30.5.2024
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand

Mnohým ľuďom v dnešnej dobe robí problém nájsť si pre seba „ideálneho“ partnera. Či už kvôli prehnaným nárokom alebo nedostatku príležitostí niekoho nového stretnúť, a preto hľadajú iné, alternatívne cesty, ako nájsť tú pravú alebo pravého.

Jedným z nich je určite aj muž z Kansasu, o ktorom informoval portál CBS.

Štyridsaťsedemročný Jeff Gebhart sa rozhodol vyskúšať veľmi netradičný spôsob, ako si nájsť priateľku. Tomu, kto mu ju zoženie, ponúkol odmenu vo výške 25 000 dolárov (cca 23 000 eur). Jeff kontaktoval spoločnosť KCTV s trošku netradičným návrhom.

Založil web, na ktorom je už navrchu veľmi jasne a výstižne napísaná ponuka v tomto znení: „Nájdi mi priateľku a zaplatím ti 25 000$. Vážne.“

Avšak Jeff nechce priateľku, ktorú budú motivovať peniaze, a preto si určil podmienky. Vzťah musí trvať minimálne rok, aby bola vyplatená avizovaná suma a tá po uplynutí tejto doby bude uhradená v piatich rovnakých splátkach. A navyše, žienky, ktoré sa na vzťah nominujú, nemajú nárok na peniaze.

Predajca z Kansasu verí, že si takýmto spôsobom nájde lásku svojho života. „Pre mňa je hlavným cieľom to, aby som našiel to pravé dievča, nech je kdekoľvek,“ dodal. Na stránke má o sebe uverejnených veľa informácií, sú tam aj jeho videá a fotografie.

Sám seba opisuje ako pozitívneho, energického a usmievavého. Dole, v spodnej lište, má okrem toho na seba aj pozitívne „recenzie“ od svojich známych. To asi pre prípad, keby si niekto myslel, že je cvok…

Na webe píše aj o tom, že mal už dlhodobé vzťahy, no ženatý nebol a je bezdetný. Jeho spoločníkom je milovaný pes Gunner. Ak mu niekto nájde lásku, rovnakú sumu ako dotyčnej osobe zaplatí aj psiemu útulku.

Nuž, zúfalé situácie si vyžadujú zúfalé činy… len aby si týmto spôsobom Jeff nezabezpečil presne 365-dňový vzťah.

Zdroj: CBS


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.