Nedeľa 7.8.2022
sk
Štefánia
cz
Lada

Predstav si, že pracuješ v obchode, kde sa predávajú veci do záhrady, kúpeľňové vybavenie a kadejaké ďalšie veci do domácnosti. Zrazu do obchodu vkročí zranený muž bez trička a skríkne: „DAJTE MI SK***ENÚ SEKERU!“

Takýto zážitok za sebou majú zamestnanci obchodu Homebase v malom mestečku Walton-on-Thames pri Londýne. Neznámy muž bol napadnutý útočníkom, ktorý mu spôsobil niekoľko ľahkých zranení nožom. Podarilo sa mu uniknúť, no namiesto toho, aby zdrhol do bezpečia, sa rozhodol vrátiť úder.

Come On Reaction GIF by WWE - Find & Share on GIPHY

Všetci zamestnanci aj zákazníci ostali ohromení. Keďže platí „náš zákazník, náš pán“, jeden z hrdinských zamestnancov bol mužovi ochotný pomôcť. Priniesol mu 61 centimetrov dlhú sekeru. Chlapík, ktorý si pýtal sk***enú sekeru, nie je žiaden grázel a za nástroj slušne zaplatil desať libier.

https://www.needpix.com/photo/1121786/axe-tree-stump-with-axe

Hneď nato vybehol z obchodu v snahe nájsť svojho protivníka a vyriešiť si s ním nezrovnalosti stredovekým spôsobom. Medzitým útočník s nožom z miesta zmizol a rovnako sa zachovali aj vydesení nakupujúci.

Panic Omg GIF - Find & Share on GIPHY

Polícia po oboch mužoch pátra a policajti dúfajú, že jedného z nich nenájdu rozporcovaného na kusy. Takto sa konflikty v právnom štáte riešiť nemajú. Trial-by-combat alebo súdny súboj, vďaka ktorému si dve rozhádané strany môžu spor vyriešiť súbojom, je v Spojenom kráľovstve zakázaný od roku 1819.

Zdroj: thesun.co.uk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť