Muž, ktorý o sebe tvrdí, že sa vrátil zo 45. storočia, predviedol svoj stroj času!

Predviedol = ukázal na kus elektroniky a tvrdil, že je to stroj času.

Dávid zo Slovinska sa v rozhovore pre médiá vyjadril, že mal šťastie cestovať v čase a zároveň je tvorcom vlastného stroja času. Je na každom jednom čitateľovi, nakoľko je ochotný slovám tohto muža veriť. K neuveriteľným dobrodružstvám Dávida vraj priviedla jeho láska k fyzike, ktorá ho sprevádza od raného detstva. Za svojho hrdinu a veľký vzor považuje vynálezcu Nikolu Teslu. Muž odišiel od svojej rodiny na osem rokov, aby sa dozvedel viac o cestovaní časom.

Za tú dobu precestoval celý svet. Natrafil na príbehy skutočné aj fiktívne (tým sa snažil vzbudiť dojem, že dokáže rozoznať realitu od fikcie). Stretol človeka, ktorý mal hlavu poranenú laserovou zbraňou a kochal sa fotografiami z ďalekej budúcnosti. Vo Francúzsku mal možnosť vidieť stroj času fungujúci vďaka vode a elektrine, zhotovený mužom zvaným Jack Lion Costeau.

Jack je skúsený cestovateľ časom, ktorý dokonca navštívil 5. storočie! Dávid vraví, že Jack použil svoj stroj času v priebehu troch rokov len 40-krát. Dôvodom je Dávidovo varovanie, ktoré nadšencov určite sklame: stroj času dokáže človeku veľmi ublížiť a preto treba byť opatrný.

https://tenor.com/view/safetyfirst-kenjeong-gif-4930380

Jackov stroj času sa skladá z týchto častí: železná stolička, na ktorej cestovateľ sedí, zdroj energie a hlavná časť s ovládaním. Dobrák Jack samozrejme Dávidovi umožnil skúsiť si cestovanie časom na vlastnej koži. Slovinec mal taktiež šancu vidieť niekoľko fotografií z 35. storočia. Dávid si jednu z nich vypýtal ako dôkaz, ktorý bude môcť ľuďom ukázať, Jack mu ale nevyhovel. Taktiež Dávidovi zakázal zhotovovať svoje vlastné zábery z ciest. Kvôli tomu sa nemôžeme kochať fotografiami z 45. storočia, kde lietajúce stroje obchádzajú 500-poschodové budovy.

https://tenor.com/view/jetsons-driving-traffic-future-space-gif-10794560

Dávid naliehal na Jacka, nech mu prezradí tajomstvo cestovania v čase. Jack bol ochotný ukázať len jednu z častí a algoritmus, ktorý slúži na výber časovej destinácie. Napriek útržkovým informáciám sa Dávidovi podarilo dokončiť vlastný stroj času. Skromne dodáva, že kvalitám Jackovej mašiny sa nevyrovná. Dokáže cestovať len do budúcnosti, ktorá je navyše ohraničená 38. storočím.

Technologický zázrak vyzerá takto

ApexTV / youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=1260vejJyfQ)

Slovinec tvrdí, že na svojom stroji cestoval v čase už 20-krát. Putovanie storočiami považuje za neuveriteľný zážitok, ktorý mu určite všetci závidíme. Zároveň ale dodáva, že si vyžaduje veľkú mieru zodpovednosti, pretože takýto vynález môže byť zneužitý na zlé účely.

Ak ťa táto téma zaujala, tu je celý rozhovor so samozvaným cestovateľom v čase

Zdroj: unilad.co.uk
Titulná fotka: ApexTV / youtube.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
32
Haha
Woow Woow
14
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 absolútne skvelých, no nedocenených pocitov, ktoré pravidelne zažívaš

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME