Muž, ktorý pracuje ako dinosaurus v zábavnom parku, posiela priateľke originálne pozdravy

Nevšedný pozdrav pobavil ľudí na celom svete.

Zdroj: meeeganjay / tiktok.com

V zábavnom parku filmových štúdií Universal Studios v Kalifornii si môžeš prezrieť rôzne atrakcie, vrátane prehliadky dinosaurov. Pracovníci v mimoriadne prepracovaných kostýmoch dinosaurov z kultového Jurského parku návštevníkov solídne bavia. Záujemcovia teraz majú možnosť vedieť, aké to je randiť s niekým, kto si podobný kostým dinosaura oblieka kvôli práci.

Randenie s dinosaurom

Ako poznamenáva aj portál Unilad, Sam Anderson, priateľ mladej Megan Emerson, pracuje práve v štúdiách Universalu a spríjemňuje návštevníkom pobyt v kostýme desivého raptora.

Vždy si však nájde cestu, aby aj v tejto podobe svojej priateľke poslal romantický pozdrav. Megan na svojom TikToku zverejnila video, v ktorom uvidela svojho priateľa v kostýme dinosaura úplne prvýkrát. „Ako inak, bola to láska na prvý pohľad,“ napísala.

@meeeganjay

Pri svojom druhom videu Megan napísala: „Môj priateľ je raptor v zábavnom parku v štúdiách Universalu a miluje, keď ma uvidí v dave a povie „Ahoj“. Myslím, že je to romantické!

@meeeganjay

Hit internetu

Jej video sa stalo na internete solídnym hitom a má už viac ako 8 miliónov zhliadnutí. Megan sa dočkala aj obrovského množstva nadšených komentárov, a tak nahrala ďalšie video, v ktorom prezradila, že sa so Samom zoznámila na basketbale pred viac ako dvoma rokmi.

A hoci vtedy nebola pripravená na vzťah, Sama to ani náhodou neodradilo a o jej priazeň sa usiloval celý rok, kým s ním Megan nezačala chodiť. Aj to dokazuje, že je Sam skutočný romantik!

@meeeganjay

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
17
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
AKTUÁLNE: Na Slovensku potvrdili 49 nových prípadov nákazy koronavírusom


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME