Muž, ktorý pri plávaní v mori stratil obrúčku, sa dočkal „zázraku“

Aká je šanca, že nájdeš prsteň stratený v mori?

Zdroj: Denny Müller / Unsplash

Len pomerne nedávno sme ti na EMEFKA priniesli príbeh ženy, ktorá omylom vyhodila svoj snubný prsteň. Všetko sa však vtedy dobre skončilo. Ako však píše denník Metro, do podobnej situácie sa dostal aj 44-ročný Dan Levine. Ten totiž stratil snubný prsteň vyrobený jeho manželkou Oonou pri plávaní v mori.

Dan sa v osudný deň vybral zaplávať si do Battery Rocks, čo je u plavcov populárne miesto. Obyčajne si prsteň pred ponorením do vody zložil, ale tentokrát na to zabudol. V prvom momente si ani neuvedomil, že nastal nejaký problém, ale potom, čo preplával asi 400 metrov, si s hrôzou uvedomil, že prsteň je preč.

Nešťastný muž napísal príspevok na Facebook, kde potenciálneho nálezcu žiadal, aby sa mu ozval. Ako však Dan povedal, v tej chvíli si bol istý, že prsteň už nikdy neuvidí. Aká je asi šanca, že by ho vo vodách mora niekto mohol nájsť?

„Musel by to byť zázrak,“ poznamenal Dan. Keďže jeho manželka Oona prsteň sama vyrobila, mal pre oboch manželov významnú cenu. „Sme manželia 13 rokov. Keď som jej povedal, že som prsteň stratil, bola nahnevaná,“ priznal Dan.

Uplynulo len 24 hodín a istý Gary Spires sa práve prechádzal po pláži. Odrazu začul jemné šplechnutie v blízkosti brehu, na mieste, kde bolo menej vody. Všimol si malú čiernu rybku, ktorá sa hmýrila v plytkej časti pri pláži. A pod ňou bol Danov prsteň! Gary podotkol, že nebyť tej rybky, ktorá upútala jeho pozornosť, nikdy by prsteň nenašiel.

Drahocenný šperk sa tak mohol vrátiť k právoplatnému majiteľovi.

Zdroj: metro.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zombieland 2 je tu! Pripomeň si s nami starých známych a spoznaj nové postavy

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME