Sobota 28.5.2022
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

Kupovať veci cez internet je vždy riskantné. Nikdy neviete, či príde to, čo ste si objednali alebo nejaká čínska somarina, ktorej hodnota sa s originálnym produktom ani len nedá porovnať. Otázne je aj to, či príde vôbec niečo. V skratke, ako hovorím, je to riskantný biznis.

Ani jedna z vyššie uvedených možností však neopisuje situáciu, do ktorej sa dostal muž z Anglicka. Jediné, čo chcel, bolo obdarovať svoju polovičku na výročie svadby párom topánok značky Timberland. Keďže nové topánky s logom stromčeka sú pomerne finančne náročné na kúpu, rozhodol sa poobzerať na internetovom bazári.

Jeho hľadanie bolo úspešné. Našiel mamičku na materskej menom Kelly, ktorá sa akurát v tej chvíli chcela zbaviť svojho páru topánok, kontaktoval ju a uzavrel kúpu storočia. Topánky dorazili, putovali do darčekovej tašky a darčeková taška zase putovala do rúk milovanej manželky. No v momente, keď tá otvorila krabicu s topánkami, ostal manželský pár v šoku. V krabici na nich okrem topánok totiž čakalo ešte akési prekvapenie.

Kennedy News and Media

Manželia hľadeli do krabice ako obarení. Do tej krabice s topánkami, v ktorej bol okrem topánok ešte aj predmet erotického charakteru. Áno, presne tak, v škatuli bol vibrátor. Aj mamičky na materskej majú svoje potreby a nás nie je nič do toho, ako ich ktorá uspokojí. Teda, nie je nás nič do toho dovtedy, pokiaľ sa jej sexuálna hračka neocitne v darčeku cudzieho chlapa. Pre manželku. Na výročie.

Kennedy News and Media

Žena nelenila a okamžite sa rozhodla kontaktovať Kelly. Poslala jej fotografiu obsahu škatule a k tomu popis „nezabudla si si tu niečo?“. Keď Kelly správu dostala, ako sama tvrdí, takmer sa od hanby prepadla pod zem.

Bola taká ponížená, že odvahu na odpoveď zbierala niekoľko dní. Potom odpísala na správu manželky a snažila sa jej vysvetliť, že nejde o hlúpy žart, ale o trápnu náhodu. Manželka bola našťastie zhovievavá a celý incident nerozpitvávala viac, ako bolo treba.

Kennedy News and Media

Ako sa teda vibrátor do škatule s topánkami vlastne dostal? Jednoducho. Keďže Kelly topánky nenosila a krabicu s nimi mala v skrini, využila ju ako skrýšu pre svojho malého posteľného pomocníka. Úplne na to zabudla. Ani jej nenapadlo krabicu skontrolovať predtým, ako ju odoslala. Aspoň má dievča ponaučenie do budúcna a dokonca aj pohotovú odpoveď na to, čo bude teraz robiť: „No jednoznačne si ho nebudem pýtať naspäť.“

https://giphy.com/gifs/madelainepetsch-madelaine-petsch-l0IynOeem5dAp4pkk

Zdroj: metro.co.uk
Titulná fotka: Kennedy News and Media


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť