Muž kúpil žene na výročie topánky z eBayu: V krabici mu odosielateľka omylom nechala darček

Vždy si kontrolujte balík predtým, ako ho odošlete…

Kupovať veci cez internet je vždy riskantné. Nikdy neviete, či príde to, čo ste si objednali alebo nejaká čínska somarina, ktorej hodnota sa s originálnym produktom ani len nedá porovnať. Otázne je aj to, či príde vôbec niečo. V skratke, ako hovorím, je to riskantný biznis.

Ani jedna z vyššie uvedených možností však neopisuje situáciu, do ktorej sa dostal muž z Anglicka. Jediné, čo chcel, bolo obdarovať svoju polovičku na výročie svadby párom topánok značky Timberland. Keďže nové topánky s logom stromčeka sú pomerne finančne náročné na kúpu, rozhodol sa poobzerať na internetovom bazári.

Jeho hľadanie bolo úspešné. Našiel mamičku na materskej menom Kelly, ktorá sa akurát v tej chvíli chcela zbaviť svojho páru topánok, kontaktoval ju a uzavrel kúpu storočia. Topánky dorazili, putovali do darčekovej tašky a darčeková taška zase putovala do rúk milovanej manželky. No v momente, keď tá otvorila krabicu s topánkami, ostal manželský pár v šoku. V krabici na nich okrem topánok totiž čakalo ešte akési prekvapenie.

Kennedy News and Media

Manželia hľadeli do krabice ako obarení. Do tej krabice s topánkami, v ktorej bol okrem topánok ešte aj predmet erotického charakteru. Áno, presne tak, v škatuli bol vibrátor. Aj mamičky na materskej majú svoje potreby a nás nie je nič do toho, ako ich ktorá uspokojí. Teda, nie je nás nič do toho dovtedy, pokiaľ sa jej sexuálna hračka neocitne v darčeku cudzieho chlapa. Pre manželku. Na výročie.

Kennedy News and Media

Žena nelenila a okamžite sa rozhodla kontaktovať Kelly. Poslala jej fotografiu obsahu škatule a k tomu popis „nezabudla si si tu niečo?“. Keď Kelly správu dostala, ako sama tvrdí, takmer sa od hanby prepadla pod zem.

Bola taká ponížená, že odvahu na odpoveď zbierala niekoľko dní. Potom odpísala na správu manželky a snažila sa jej vysvetliť, že nejde o hlúpy žart, ale o trápnu náhodu. Manželka bola našťastie zhovievavá a celý incident nerozpitvávala viac, ako bolo treba.

Kennedy News and Media

Ako sa teda vibrátor do škatule s topánkami vlastne dostal? Jednoducho. Keďže Kelly topánky nenosila a krabicu s nimi mala v skrini, využila ju ako skrýšu pre svojho malého posteľného pomocníka. Úplne na to zabudla. Ani jej nenapadlo krabicu skontrolovať predtým, ako ju odoslala. Aspoň má dievča ponaučenie do budúcna a dokonca aj pohotovú odpoveď na to, čo bude teraz robiť: „No jednoznačne si ho nebudem pýtať naspäť.“

https://giphy.com/gifs/madelainepetsch-madelaine-petsch-l0IynOeem5dAp4pkk

Zdroj: metro.co.uk
Titulná fotka: Kennedy News and Media

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
22
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slovenské youtube kanály, ktoré ťa budú baviť aj napriek tomu, že ich obsah je náučný

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME