Muž mal problém s dýchaním počas spánku. Záznam z kamery odhalil nečakaný zdroj problému

Niekedy ťa zradí ten, od ktorého by si to najmenej čakal!

Zdroj: pxhere.com

Luis Navarro, ktorý na Twitteri vystupuje pod menom stluis_htx, sa dlhodobo trápil s komplikáciami s dýchaním počas noci. Tento problém môže signalizovať mnohé vážne ochorenia, preto bol právom celkom znepokojený.

Chlapík sa rozhodol zistiť príčinu pomocou kamery. K posteli si nainštaloval kameru s nočným videním a dúfal, že záznam jeho nočného spánku ho spraví múdrejším. Tak sa aj stalo. Objavil, že príčinou sťaženého dýchania je mačka na tvári.

Zábery ukazujú, ako sa mačička najprv uprene díva na tvár spiaceho človeka. Neskôr sa mu na tvár vyštverá a pohodlne sa na nej usalaší. Ľudské dýchanie poskytuje mačke teplo a mierne vibrácie, čo sú dve veci, ktoré milujú. Z pohľadu mačky ide o päťhviezdičkový hotel.

Je celkom pochopiteľné, že keď máš na svojej tvári pomerne veľký cudzí objekt (mačka), tak sa ti nebude dýchať ľahko. Zvláštne ale je, ako sa dá nevedieť o tom, že si sa pre svoju mačku stal vankúšom? Prečo sa muž nezobudil pri tom, ako si naňho mačka ľahla? Ako je možné, že sa mu do nosa nedostal chlp, ktorý by ho okamžite rozkýchal?

Luis možno len patrí medzi tvrdých spáčov. Alebo je prvým zdokumentovaným prípadom pacienta, trpiaceho mačacím obštrukčným dýchacím syndrómom (MODS). Ide o nové ochorenie, ktoré zasahuje výhradne majiteľov mačiek. Choroba sa prejavuje nočnými problémami s dýchaním. A mačkou na tvári. Jediný spôsob, ako mu s istotou predísť, je zabrániť vstupu mačky do izby, v ktorej osoba spí. Všetci vieme, aké to môže byť ťažké!

Ak bude mať Luis šťastie, táto choroba raz ponesie jeho meno.

Zdroj: metro.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
11
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Úplne zbytočné plastové obaly, z ktorých sa ti zastaví rozum

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME