Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Na známom výroku, ktorý hovorí, že pes je najlepší priateľ človeka, naozaj niečo bude. Psy ľuďom prejavujú neskutočnú oddanosť, lásku a sympatie. Ako píše portál Bored Panda, na svojej koži sa o tom presvedčil aj istý Russell Jones z Londýna. Ten si pred nejakým časom zranil nohu, kvôli čomu ju má v sadre a chodí o paličke. Jeho milovaný chrt Bill si ale okamžite všimol zmenu v chôdzi svojho pána a začal ho napodobňovať!

Pri prechádzke s ním zdvihol labku, akoby ju mal poranenú. Russell si najprv myslel, že Billovi sa naozaj s labkou niečo stalo, takže ho vzal k veterinárovi. Ako neskôr napísal na internete, celá prehliadka ho stála 300 libier (cca 340 eur). „Urobili mu röntgen a vyšlo najavo, že je všetko v poriadku. Labu nadvihoval len zo súcitu ku mne. Milujem ho,“ napísal šťastný majiteľ.

Cost me £300 in vet fees and X-rays, nothing wrong just sympathy. Love him ❤️

Posted by Russell Jones on Friday, January 15, 2021

Video z prechádzky, na ktorej má Bill z lásky k svojmu pánovi zdvihnutú labku, nahral Russell na Facebook, kde sa okamžite stalo hitom. K dnešnému dňu má 33-tisíc zdieľaní a 16-tisíc lajkov. Billova oddanosť a empatia k jeho pánovi dojala tisíce ľudí. „Toto je jeden z dôvodov, prečo milujem psov,“ napísala istá Aida.

„Sú zábavné a roztomilé bez toho, aby o tom vôbec vedeli.“ Stephanie zase poznamenala: „To je strašne milé. Psy nám rozumejú omnoho viac, než si myslíme.“ Anne zase napísala, že si Bill zaslúži za svoje herectvo Oscara.

Posted by Russell Jones on Monday, July 6, 2020


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.