Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 4.12.2023
sk
Barbora
, Barbara
cz
Barbora
, Barbara, Bára

Muž musel kúpiť žene kabelku, lebo v reštaurácii spoznal známu herečku z filmov pre dospelých

Drobný prešľap ho vyšiel poriadne draho.


Filmy pre dospelých. Je veľmi naivné myslieť si, že ten tvoj ich nepozerá, ale koniec koncov, čo je na tom? Muži či ženy, zadaní alebo single, 90 percent populácie sem-tam zablúdi na stránky so šteklivým obsahom.

Niektorí len príležitostne, iní majú obľúbených hercov – každý podľa svojho gusta. Je to fajn, všetko v norme, ale v prípade, že sa jedného dňa ocitne tvoja obľúbená „herečka“ a frajerka zároveň v jednej miestnosti, by si sa možno – ale naozaj len možno – mohol tváriť, že jednu z nich nepoznáš. A ideálne nie svoju frajerku.

Osudové stretnutie, ktoré ho vyšlo draho

Tento manžel pohorel na plnej čiare. Slečna, ktorá na TikToku vystupuje ako @lyamariella, sa nedávno na sociálnej sieti podelila o jeden z tých čarovných momentov, keď by svoju drahú polovičku najradšej ovalila niečím po hlave. „Len si to predstav. Si na večeri so svojím budúcim manželom a on zrazu zbadá Miu Khalifu,“ píše vo virálnom videu.

Snúbenec, ktorý mal v tej chvíli hlavu očividne niekde úplne inde, nielenže nezvládol skryť svoje nadšenie… ešte to aj musel urýchlene napísať všetkým svojim kamarátom. Virálne video doposiaľ nazbieralo viac ako 3,2 milióna zhliadnutí a ľudia hromadne zastávali ten istý názor – toto by ho malo vyjsť poriadne draho.

„Za to ti dlhuje minimálne Birkin kabelku,“ komentovala jej príspevok Mia Khalifa osobne a čuduj sa svete, chalan ju zobral za slovo. Hneď v ďalšom videu sa už slečna chválila novým prírastkom do svojej kolekcie kabeliek, ktorý teda rozhodne nemožno považovať za lacný špás. Ceny ikonických Birkin kabeliek od značky Hermès sa totiž pohybujú v rozhraní 8,000 až 280,000 eur.

Známa herečka to zobrala s humorom

Je zjavné, že herečka vo výslužbe to zobrala s humorom, jej komentárom však celá vec nekončila. Ako vyplýva z ďalšieho videa, dvojica žien sa stretla opäť a dobre sa na celej situácii bavila. „Krstná mama mojej novej kabelky,“ opísala ju – teraz už asi nie tak veľmi – nahnevaná snúbenica v poslednom videu, ktorým túto komickú ságu trefne zakončila.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.