Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Muž nafingoval traumatický únos svojej partnerky, aby ju mohol požiadať o ruku

K prsteňu dostala aj PTSD.


Každá žena si svoje zásnuby túži pamätať až do konca života. To, ako ju šampión jej srdca zobral na odľahlé miesto, ako si pri západe slnka kľakol na koleno, z vrecka vytiahol prsteň a položil jej otázku, ktorá im obom zmení život… ale asi nie to, ako ju svojím „bravúrnym“ nápadom traumatizoval do konca života.

Nuž, to je pravdepodobne presne to, na čo bude spomínať táto budúca nevesta. Teda za predpokladu, že po tom všetkom bude mať na nejakú svadbu ešte vôbec náladu. TikTokom nedávno začalo kolovať video „najkontroverznejšej žiadosti o ruku vôbec“, počas ktorej si budúca nevesta hodnú chvíľu reálne myslela, že je obeťou únosu. Dobrý ťah?

Slováci prezradili, bez akých počítačových hier si nevedeli predstaviť detstvo

Odporúčame prečítať:

Slováci prezradili, bez akých počítačových hier si nevedeli predstaviť detstvo

Prepadli jej auto s falošnými zbraňami v rukách

Vanessa Moujalli, budúca nevesta, bola s rodinou na dovolenke v Libanone, keď ich auto zrazu „prepadli“ ozbrojení muži. Tváre mali zahalené kuklami. Násilne vytiahli mladú ženu z auta, zaviazali jej oči a naložili ju do svojho auta. Vanessa sa snažila vyjednávať, povedala, že im dá, čo len budú chcieť, ale vo výsledku jej to bolo prd platné.

@tahlzyy_

The most controversial proposal ever #fyp #engagement

♬ original sound – Tahli

Muži ju doviezli do vytúženej destinácie, ktorou bola pláž, a sňali jej z očí šatku. Vtedy sa objavil jej partner Adam Rizk aj s bukrétou a ďalej nasledovali klasické zásnubné ceremónie. Vanessa sa rozplakala. Ťažko však povedať, či od šťastia, že ju niekto žiada o ruku, alebo „len“ od šťastia, že ju v skutočnosti nikto neuniesol. Posúď sám.

Ak pár čakal ovácie nad originalitou celej záležitosti, čakal márne. Ľudia na internete boli značne skeptickí a priebeh žiadosti o ruku sa im vôbec nepozdával. „Ešte sa ani nezobrali a už by som im odporúčala rozvod,“ napísala jedna z komentujúcich. „Dúfam, že jej po tomto zaplatí dobrého terapeuta.“ Čo si o takýchto zásnubách myslíš ty?


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje