Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 11.12.2023
sk
Hilda
cz
Dana

Ak si človek v reštaurácii objedná vytúžené jedlo a nájde na ňom chybu, je schopný naozaj všetkého. Nie nadarmo sa hovorí, že keď si hladný, nie si to ty. Poriadny hnev ovládol vo fastfoodovej reštaurácii McDonald’s aj istého Roberta Golwitzera Jr. z amerického štátu Iowa, informuje portál LADbible. Ten si v nej objednal svoje obľúbené kuracie nugetky, avšak personál mu k nim zabudol priložiť omáčku.

Shutterstock

Zadržala ho polícia

A to už bolo pre 42-ročného Golwitzera cez čiaru. Odhodlal sa teda k radikálnemu riešeniu. Podľa polície muž vrazil päsťou jednému z pracovníkov reštaurácie, následne ju v hneve opustil a neskôr do prevádzky zavolal s tým, že je v nej bomba. Vyhrážal sa, že celú reštauráciu vyhodí do vzduchu. 

Pracovníci obratom kontaktovali políciu, ktorá Golwitzera okamžite vypátrala a zadržala. Podľa dostupných správ sa k vyhrážaniu bombou priznal. Na krku tak má obvinenie šírenia poplašnej/falošnej správy. A pritom stačilo, ak by si Golwitzer tú prekliatu omáčku proste vypýtal od personálu a mohol si ušetriť tieto nepríjemnosti. Ale kto chce kam…

Shutterstock

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.