Pondelok 26.9.2022
sk
Edita
cz
Andrea
, Ondřejka

Muž nahliadol spolusediacej v lietadle do mobilu. Niekomu písala, že má covid

Bezohľadnosť niektorých ľudí nemá obdobu.


Existuje milión ľudí, s ktorými rozhodne nechceš byť na hodiny uväznený v jednom lietadle. Okrem tvojho ex sú to napríklad aj jačiace deti, idioti, čo ti kopú do sedadla, okupujú obe opierky na ruku, počúvajú hudbu na hlasitosti mestského rozhlasu… koľko máme času? Každopádne, táto žena ich s prehľadom všetkých schová do vrecka.

Používateľovi u/esporx sa podarilo zachytiť cestujúcu v lietadle, ktorá niekomu posielala správu v znení: „Máme covid, ale pšt. Preto prídeme o deň skôr.“ „Je toto vôbec legálne?“ pýtal sa v príspevku, z ktorého sa medzičasom stal internetový virál. Zatiaľ čo niektorí boli nad správaním mladej ženy úplne pohoršení, iní zase neschvaľovali čin autora príspevku.

Nakazená cestujúca alebo len nevydarený žart?

„Možno to písala zo srandy, lebo cítila, že jej idiot za ňou zíza do mobilu,“ vyjadril sa jeden z komentujúcich. „A to, čo robíš ty, je legálne? Bola to súkromná konverzácia a nedivil by som sa, keby sa ťa týmto len snažila odplašiť,“ napísal zase niekto ďalší. Väčšine sa totiž nezdalo, že by niekto naozaj mohol byť taký bezohľadný. Netreba však zabúdať na to, že ľudia sú rôzni.

„Podľa mňa to vôbec nemusí byť vymyslené. Cez sviatky bol u nás na návšteve ujo s tetou a ujo dostal covid. Teta vydesená, že sa najbližších desať dní nedostane domov, zrušila test a prehodila si letenku na skorší dátum, aby mohla čo najskôr odísť. Pokojne mohla byť pozitívna, ale nešla na test, aby o tom akože nevedela a pokojne si odcestovala domov,“ podelila sa o príhodu anonymne ďalšia komentujúca, pri ktorej sa človeku až nožík vo vrecku otvára.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť