Muž neverí školstvu, preto deti učí doma. Hlavná téma – zbrane!

Derrick miluje slobodu, zbrane a svoje meno!

Keď človek vidí v titulku článku „Florida man“, je takmer isté, že ide o poriadnu divočinu. Floridčania sa až znepokojivo často objavujú ako hlavní hrdinovia tých najšialenejších správ. Či už ide o bizarné krádeže, súboje s divokými zvieratami alebo besnenie pod vplyvom drog, Floridčania sú jednoducho majstri akcie. Chlapík zvaný Derrick Grace II tejto povesti nie je nič dlžný.

Derrick je presvedčený, že „systému“ sa nedá dôverovať. Školstvo, ktoré je jeho súčasťou, považuje za prostriedok ohlupovania detí. Podľa jeho vlastných slov sú školy prakticky len pokračovaním škôlky v tom zmysle, že tam rodičia odložia deti, aby od nich mali pokoj. Floridčan preto pre svoje ratolesti zostavil vlastné osnovy, ktorými ich chce pripraviť na tvrdú realitu skutočného života. Preto sa väčšina učiva točí okolo zbraní a násilia, ktoré „číha všade“. Stojí si za tým, že v Amerike treba vedieť narábať so zbraňami. Bežne sa totiž stáva, že si ide človek kúpiť sendvič, a cestou ho ktosi zastrelí.

https://tenor.com/view/gun-gif-9616722

Nákupný vozík v bežnom americkom supermarkete

Derrickove deti – deväťročný Derrick Jr. a jeho šesťročná sestra Derrica, bez problémov narábajú s poloautomatickými pištoľami Glock a aj samopalmi Ingram a Uzi. Dokážu ich nabiť a aj nimi strieľať. „Pokiaľ sa niekto pokúsi zabiť mňa alebo sa niekto pokúsi zabiť môjho otecka, alebo mamu, alebo sestry, hocikoho z rodiny, zastrelím ho. Ak sa niekto vláme do môjho domu, zastrelím ho!“ znejú odhodlané slová šesťročnej slečny.

Barcroft Images

Derrick sám momentálne vlastní päť zbraní. Jeho zbierku donedávna tvorilo až dvanásť kúskov. Za svoje najobľúbenejšie hračky považuje Glock 30, nazývaný „Big Black“, a AK-47, ktorý si vyslúžil prezývku „Brown Sugar“.

https://tenor.com/view/gun-gif-9616722

Domáci učiteľ svojim schopnostiam skutočne dôveruje. Svoj program „Odučiť sa a naučiť sa“ ponúka na predaj. Taktiež je autorom viacerých knižných príručiek pre dospelých. Za kľúčové považuje štyri piliere: sebalásku, sebarozvoj, sebauvedomenie a samostatnosť.

Floridčan priznáva, že jeho minulosť bola nesmierne problematická. Hoci pochádzal z rodiny, ktorá mala dlhú tradíciu služby v bezpečnostných zložkách, on sám sa zákonmi veľmi neriadil. Krádeže a vlámania predstavovali jeho každodenný chlieb. Robil zle už len pre dobrý pocit z toho, že si to môže dovoliť.

Veci sa zmenili k lepšiemu po tom, čo začal pracovať na núdzovej linke 911. Netrvalo ale dlho, a Derrick sa opäť dostal do problémov. Počas detskej narodeninovej oslavy sa ktosi pokúsil ukradnúť šperky z Derrickovho domu. Chlapík sa rozhodol vziať spravodlivosť do vlastných rúk. Vďaka práci mal prístup k informáciam, ktoré mu umožnili spoznať mená a adresy páchateľov. Čakala ich návšteva, počas ktorej robila Derrickovi spoločnosť jeho útočná puška.

https://tenor.com/view/funny-or-die-guns-are-american-gif-4574858

Všetko sa našťastie zaobišlo bez streľby a bojov. Nakoniec sa Derrick so svojimi kumpánmi len vlámali do domu jeho rivalov. Ukradli čo najviac vecí – cieľom bolo spôsobiť čo najväčšie škody. Derrick vraví, že v tej dobe by bol schopný kúpiť aj Bazooku len preto, aby mal najväčšiu zbraň v celej Tampe. Ak by proti nemu stálo plné parkovisko tridsiatich nepriateľov, tak by ho celé odpálil do vzduchu a vyriešil tým problém.

https://imgur.com/gallery/jLPyV

Po niekoľkých chybách, ktorých sa v službe dopustil, Derrick stratil prácu. Nestratil ale nádej. Rozhodol sa spraviť niečo dobré pre svet. O svojich skúsenostiach na hrane zákona začal  prednášať na mnohých školách a v polepšovniach a pokračuje v tom dodnes. Mladých varuje pred nebezpečenstvom drog a gangov. Derrick by ale nebol Derrick, ak by opäť nespravil niečo hlúpe.

V roku 2014 sa dostal do ostrej hádky s mamou a bratom svojej terajšej priateľky. Ako sa takýto konflikt mohol skončiť? Samozrejme strelnými poraneniami u oboch Derrickových oponentov. Derrick sa obhajuje, že si za to mohli sami a vopred ich varoval…

Barcroft Images

„Vonku je to džungľa. Ľuďom chýba morálny kompas. Zabíjajú deti, a je im to všetko jedno,“ zhrňuje dnešnú dobu muž, ktorý rodinné nezrovnalosti rieši streľbou…

Zdroj: dailymail.co.uk
Titulná fotka: Barcroft Images

Reagujte!
Grr Grr
13
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 skrytých symbolov v každodenných predmetoch, o ktorých si nevedel

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME