Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 7.12.2022
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin

Existujú všelijaké originálne výhovorky na rozmanité situácie, no používateľ Redditu prišiel s jednou skutočne unikátnou. Muž sa stane opäť oteckom, a to vraj iba kvôli svojej nezbednej mačke.

Svoj kuriózny príbeh rozpovedal všetkým na spomínanej sociálnej sieti. Pri jeho slovách má však človek miestami pocit, že mu ženu oplodnila jeho mačka a on pri tom ani nebol…

Druhé dieťa zatiaľ nechceli

Pár, ktorý už má jedno ročné dieťa, mal v úmysle počať druhého potomka až o pár rokov. Otec rodiny, ktorý si na Reddite hovorí aj Playtonic1, napísal, že čakať s ďalším dieťaťom sa rozhodli z viacerých dôvodov. Jeho manželka mala počas prvého tehotenstva zdravotné ťažkosti a taktiež sa obávajú svetovej finančnej krízy v dôsledku koronavírusu.

Keďže sa jeho polovička po antikoncepčných tabletkách necítila dobre, pár sa rozhodol použiť ako spôsob chránenia sa pred neželaným tehotenstvom kondóm. Napriek tomu, že táto forma ochrany je pri správnom použití väčšinou účinná, žena po sexe otehotnela. Vinu na tom má podľa muža ich mačka, ktorá im vraj určite prederavila kondóm.

Shutterstock

Mačka rada rabuje zásuvky

Podľa mužových slov má ich domáci miláčik veľkú záľubu v hrabaní sa v zásuvkách. No a v jednej z nich muž skladoval kondómy hneď pri vatových tyčinkách, s ktorými sa ich mačka zvykla hrávať.

Keď raz otecko uvidel otvorenú zásuvku s porozhadzovanými kondómami a zničenými vatovými tyčinkami, nenapadlo mu, že kondómy môžu byť nejak poškodené, a preto ich len uložil späť do krabičky. No a keď nasledujúcu noc použil jeden z nich, táto historka mu ani len nezišla na um. O pár týždňov sa však dočkali prekvapenia.

Nechápali, ako sa to mohlo stať

Mamička mala tehotenské príznaky, bolo jej nevoľno, a tak si urobila tehotenský test. Bol pozitívny. Pár nechápal, ako sa to mohlo stať, keďže zodpovedne používali ochranu. No a potom si otec rodiny spomenul na spomínaný incident. Keď si prezrel škatuľu s kondómami, všimol si, že zostávajúce krabičky sú poškodené. Boli na nich škrabance, stopy po zuboch a obaly boli zväčša prederavené.

Čoskoro dvojnásobný otecko tvrdí, že sa nevie dočkať, ako bude svojmu potomkovi rozprávať túto príhodu. Zaujímavý príspevok sa stal na Reddite virálnym a získal takmer 30 000 reakcií. Jeden z komentujúcich trefne poznamenal, že bude zaujímavé, keď ich dieťa nebude mať rado mačky, aj keď vďaka jednej z nich prišlo na svet…

Shutterstock

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť