Muž odmietol na rande zaplatiť za ženu 128-eurový účet a dočkal sa takejto reakcie

Reakcia tejto slečny pobúrila internet.

Žijeme v dvadsiatom prvom storočí. Ženy už nemusia nosiť sukne, stáť doma za šporákom a vychovávať deti. Ak chcú ísť do politiky, tak môžu. Ak chcú byť šoférkami z povolania, tak môžu. Ak chcú nosiť legíny, zahodiť podprsenku do koša a vystaviť svoje bradavky na obdiv širokej verejnosti, tak môžu.

Už desiatky rokov bojujú za svoje práva, za emancipáciu a rovnosť. Presadzujú názor, že muži nie sú nadradení a nemali by mať iné práva či vyššie platy ako nežnejšie pohlavie. No aj napriek tomu všetkému sa stále nájdu ženy, ktoré lipnú na zaužívanej stigme, čo sa prvého rande týka.

Na prvom rande má platiť muž. Na druhom tiež. A ideálne vlastne aj na každom ďalšom, pretože má medzi nohami penis a je to jeho povinnosť. Musí predsa ukázať, že sa dokáže o svoju polovičku postarať. Ako inak sa k tomu dopracovať, ako cez plný žalúdok?

V tejto neférovej domnienke žila aj slečna, ktorá sa pred pár dňami stala terčom posmeškov celého internetu. Sociálne siete obletela facebooková konverzácia, ktorá mužsko-ženskú spravodlivosť zakopala štyri metre pod zem. V úvode sa snažil chlapík vytiahnuť svoju potenciálnu známosť na druhé rande. Nečakal však, že sa stretne s takýmto druhom nesúhlasu.

Slečna očividne vôbec nebola nadšená myšlienkou, že si jedlo na prvom rande musela zaplatiť sama. Ako pádny argument neposlúžil ani fakt, že jej pokrm stál vyše stovky eur, zatiaľčo sa jej spoločník vtesnal do dvacky. Trvala na tom, že muž musí VŽDY a za akýchkoľvek okolností za ženu zaplatiť. Aj keby to znamenalo, že bude do konca mesiaca žiť zo vzduchu a živín v sáčkovej polievke.

Chlapík jej nezabudol pripomenúť, že to ona bola tá, ktorá stretnutie iniciovala. Väčšinou to totiž funguje tak, že ten, kto pozýva, ten pozýva. A teda polopatisticky povedané – platí. Dievča však trvalo na svojom.

Správanie chlapca označila za neslušné, nehodné gentlemana a v závere dokonca spochybnila jeho sexuálnu orientáciu. To všetko len preto, že si zo študentského príjmu nemohol dovoliť nechať v reštaurácii 128 eur. Slovo gej teda po novom neoznačuje človeka priťahovaného rovnakým pohlavím, ale aj toho, kto má prázdne vrecká.

Keďže sa už slečna vyfarbila naozaj pestro, nemala čo stratiť. Vytasila preto obohratú platňu zaužívaného stereotypu a dodala: „Aj tak si sa so mnou chcel len vyspať.“ Samozrejme, veď načo by muž prijal pozvanie na rande, ak nie na nezáväznú š*kačku?!

A načo iné by na ňom zostal aj potom, čo druhá strana začala básniť o tom, ako by si to rada rozdala s niekým iným?! To predsa musí mať sexuálny podtón!

Čo by ste robili vy, páni, keby ste narazili na takúto skvostnú reprezentantku ženskej schopnosti postarať sa o seba? 🙂

Zdroj: 9gag.com
Titulná fotka: iStock


Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Prvé zviera, ktoré na tomto obrázku uvidíš, ti prezradí viac o tvojej osobnosti

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME