Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Muž odmietol zaplatiť na prvom rande, lebo sa s ním žena nechcela vyspať

Najprv s platením nemal problém, neskôr zmenil názor.


Kto má platiť na prvom rande? To je problematika, ktorou sa zaoberali hádam ešte filozofi v starovekom Ríme, a hoci doba výrazne pokročila, stále sa nám nepodarilo nájsť jednoznačnú odpoveď. Je to čisto mužská zodpovednosť, alebo by mali ženy 21. storočia, do hrude sa bijúce za vlastnú emancipovanosť, tiež priložiť ruku k dielu?

Názory sa rôznia, na jednom sa ale predsa asi zhodneme všetci. Platba za večeru by nemala byť forma pôžičky, ktorú musí druhá strana splatiť v naturáliách. Tomuto mužovi to očividne nikto nepovedal. Ten síce plánoval zatiahnuť celé jedlo z vlastného vrecka, po zistení, že sa s ním dotyčná nevyspí, si to ale veľmi rýchlo rozmyslel.

Večera výmenou za posteľné radovánky

Mladá žena menom Talisa, ktorá na TikToku vystupuje ako @talisa0913, sa po dlhej dobe vybrala s niekým na rande a dá sa s určitosťou povedať, že podobnú hlúposť tak rýchlo nezopakuje. Muž, s ktorým mala tú česť, nebol práve džentlmen. Vo videu, ktoré doposiaľ nazbieralo viac ako 13 miliónov zhliadnutí, sa jej podarilo zachytiť nepríjemný rozhovor, v ktorom jej tvrdí, nech si „nas*rie a zaplatí sama.“

Pár sekúnd dozadu sa na celú vec pozeral úplne inak. Čo sa zmenilo? Zistil, že v ten večer sa žiadne telesné radosti konať nebudú a Talisa skrátka nie je jednou z tých, čo preferuje zábavky podobného charakteru hneď na prvom rande. Fér. Nie však preňho. „Takže si sa prišla len zadarmo najesť?!“ osočil sa na ňu a následne mala konverzácia veľmi rýchly spád.

„Nemám problém zaplatiť za vlastné jedlo,“ vyviedla ho veľmi rýchlo mladá žena z omylu, na čo muž promptne odpovedal: „Vážne? Tak to urob. Zaplať si to sama.“ Z komentárov pod videom bolo viac než jasné, že Talisa nie je jediná. „Podobných skúseností mám kopec. Preto som začala na prvom rande platiť za oboch – nechcem byť nikomu nič dlžná,“ vyjadrila sa jedna z komentujúcich.

prvé rande, virál, TikTok, kto má platiť na prvom rande, neslušný muž, nemiestne narážky
Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť