Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 4.12.2022
sk
Barbora
, Barbara
cz
Barbora
, Barbara, Bára

Muž označil manželku za lenivú. Prestala teda doma upratovať a nechala všetky práce na manžela

Výsledok netradičného štrajku asi neprekvapí.


Upratovanie asi nie je úplne najobľúbenejšia činnosť, ale skrátka sa mu venovať musíme. A najlepšie je, keď tak urobí každý schopný člen domácnosti. Aj v dnešnej dobe, žiaľ, mnohí nechávajú upratovanie výhradne na ženy. Ako píše portál LADbible, to bol prípad aj nemenovanej ženy, ktorú jej manžel dokonca nazval „lenivou“.

„Nechápem, ako môže byť niekto taký lenivý ako ty! Nikdy nerobíš žiadne práce okolo domu!“ povedal jej s tým, že doma vždy upratuje len on. Jeho manželka sa, celkom pochopiteľne, urazila a rozhodla sa ho poriadne potrestať. Vyhlásila „upratovací štrajk“ a všetky práce nechala na pleciach svojho manžela.

Týždne v bordeli

Netrvalo dlho a ich byt sa zaplnil bordelom, nevypranou bielizňou a špinavým riadom. Žena všetko zdokumentovala v sérii krátkych videí, ktoré sa na sociálnej sieti TikTok stali virálnymi. Neporiadok v ďalších dňoch pribúdal a manžel si s ním evidentne nedokázal poradiť. Napokon kapituloval a odišiel z domu k svojej matke, kým ho jeho žena nedá do poriadku.

Jeho tvrdenia o lenivosti sa tak ukázali byť obyčajným nadutým klamstvom. Pod videami, pravdaže, mnoho používateľov jeho správanie poriadne skritizovalo. Nechápali, ako je možné, že nedokázal upratať sám (obzvlášť po tom, čo sa hrdil, že on jediný doma upratuje). „Jasné, namiesto toho, aby to upratal, tak radšej odišiel. Typické,“ stojí v jednom komentári.

@mrsmessytiktok

He is gone for 3 weeks. This was recorded on the first day when he left. I’ll post the update. The house is so much cleaner now 🥰I got rid of a lot of his stuff #cleantok #cleaning #husbandwife #husbandproblems #narcissist

♬ Oh No – Kreepa

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť