Utorok 7.12.2021
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin

„Mal by si sa prejsť, nech si troška vyvetráš hlavu!“ znie často opakovaná rada, keď niekto príliš prežíva veci, ktoré za to nestoja. Veľakrát to pomôže, ale naozaj to netreba hnať do extrému. Ako vytočený musel byť muž, ktorý po hádke s manželkou vybehol z domu a prešiel 450 kilometrov? Správu priniesol portál Independent.

Zaužívaná fráza „talianske manželstvo“ v tomto prípade zrejme platí na sto percent. Vzťah štyridsaťosemročného muža a jeho manželky musí mať naozaj intenzívny emočný náboj. Ako inak by sa dvojica dokázala natoľko pohádať, aby sa muž na týždeň vytratil z domova?

Shutterstock

Na „prechádzku“ si so sebou nezobral nič

Rozvášnený Talian prešiel z mesta Como pri švajčiarskych hraniciach až k mestu Fano pri jadranskom pobreží. Priemerne prekonal 65 kilometrov za deň. Počas týždeň trvajúceho výletu u seba nemal žiadne zásoby ani vybavenie.

Nebyť policajtov, Talian by možno pochodoval dodnes. Muža zastavili policajti kvôli tomu, že porušil zákaz vychádzania, ktorý platí v dôsledku pandémie koronavírusu. Keď ho požiadali o doklady, zistili, že je po ňom vyhlásené pátranie.

shutterstock

Pokuta za porušenie zákazu vychádzania

Chlapík sa už týždeň neobjavil v domácnosti a manželka preto nahlásila zmiznutie, ktoré policajti nebrali na ľahkú váhu. Žena si svojho muža vyzdvihla v meste Fano a zaplatila za neho účet v hoteli aj pokutu (400 €) udelenú za porušenie zákazu vychádzania.

Môžeme len dúfať, že takýto vysoký účet sa nestane zámienkou na ďalší konflikt, ktorý možno tentoraz vyženie z domu pani manželku.

Zdroj: independent.co.uk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť