Muž po príchode domov zistil, že strop mu prebúrala dvojica bojujúcich pytónov

Taký bežný pondelok v Austrálii.

Zdroj: shutterstock

Hovorí sa, že písmeno R v slove pondelok znamená radosť. Nový týždeň so sebou prináša kadejaké nepríjemné prekvapenia, ale to, čo sa stalo istému Austrálčanovi, mu asi nezávidí nikto. APnews opisuje návrat Davida Taita domov takto:

Chlapík vkročil do svojho domu a len letmý pohľad do kuchyne mu stačil na to, aby sa presvedčil, že niečo nie je v poriadku. Obrovský kus stropu bol vylomený a ležal priamo na kuchynskom stole. Čo sa len mohlo stať? David si najprv myslel, že ho vytopilo, keďže však bola kuchyňa úplne suchá, usúdil, že príčina musí byť iná.

Na miesto bol privolaný profesionálny lovec hadov

Skutoční páchatelia tejto výtržnosti sa nedali prehliadnuť a okamžite boli odhalení. Majiteľ domu našiel v obývačke a v spálni dvoch obrovských pytónov, pričom bol každý dlhý 2,5 metra a vážil vyše 40 kilogramov. Pamätáš sa, keď ťa vydesil ten pavúk v kúpeľni?

Austrálčania sú síce zvyknutí na kadejaké nezvyčajné návštevy, takéto masívne kúsky však vyžadovali zákrok profesionála. Na miesto bol preto privolaný profesionálny lovec hadov Steven Brown. Hady boli bezpečne vysťahované a premiestnené do divočiny. Steven má vlastnú predstavu o tom, čo sa v dome udialo.

Za všetko vraj môže žena

Odborník na hady predpokladá, že dva pytóny sa dostali do konfliktu kvôli ženskej. Sokovia v láske mali záujem o tú istú samicu, čo prirodzene viedlo ku zničujúcemu súboju. Steven tiež dodal, že samica musela byť niekde v blízkosti, a keďže sa nenašla, môže sa ukrývať v dome. Davida možno čoskoro čaká ďalšie prekvapenie.

Zdroj: apnews.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otestuj sa: Spoznáš krajiny Európy len na základe mapy?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME