Muž popisuje bizarný príbeh, kvôli ktorému mu hotel zakázal vstup. V hlavných úlohách čajky a klobásy!

Na toto sa nechytá ani Mr. Bean!

Asi každý, kto párkrát býval v hoteli, má na svoj pobyt nejakú humornú alebo trápnu spomienku. Väčšinou sa tieto príbehy spájajú s rozbitím vybavenia, či vstupu personálu hotela do izby v nesprávnom okamihu. Kanaďan Nick Burchill je vyššia liga. Vo svojom otvorenom liste spomína „sériu nešťastných udalostí“, ktorá pred osemnástimi rokmi priviedla jeho meno na čiernu listinu hotela. Táto neuveriteľná skutočná story pôsobí ako scenár z komediálneho filmu!

Počas cestovania navštívil Nick mesto Halifax, v ktorom sú pikantné klobásy miestnou špecialitou. Kamaráti, slúžiaci v námorníctve, ho požiadali, nech im zopár kúskov prinesie. Nick sa obával, že klobásky sa pokazia. Preto po príchode na hotelovú izbu potreboval nájsť chladné miesto, kde by ich odložil. Jeho izba žiaľ nemala chladničku. Keďže vonku bolo stále dosť mrazivo, rozhodol sa potraviny rozložiť po izbe a otvoriť okno. Chladný vánok ich predsa ochráni.

Žalostne sa mýlil. Vánok so sebou priniesol akurát čajky. Veľa čajok.

https://tenor.com/view/finding-nemo-mine-seagull-gif-3491911

Po návrate z krátkej prechádzky čakalo Burchilla v jeho hotelovej izbe asi 40 čajok. S veľkou chuťou hodovali na delikátnych klobáskach. Príchod cudzinca ich samozrejme vydesil – čajky okamžite pochytila panika, po izbe lietali hlava-nehlava a vrážali do vecí. Miestnosť totálne zdemolovali.

https://tenor.com/view/spongebob-patrick-panic-run-scream-gif-4655431

Väčšina čajok postupne vyletela cez otvorené okno (po opakovaných pokusoch uletieť cez zatvorené), s výnimkou jednej. Práve najväčší vták sa rozhodol, že izbu neopustí. Nick zaimprovizoval a megačajku schmatol pomocou uteráku. Takto zabalenú ju vyhodil cez okno. Až neskôr si uvedomil, že čajka, ktorá nemôže mávať krídlami, nemôže ani lietať. Stáva sa…

Keď sa mužovi už takmer podarilo prevziať kontrolu nad svojou izbou, zazrel čajku, ktorá sa opätovne dobíjala do miestnosti. V okamihu vzal do rúk jednu zo svojich topánok a presným vrhom ju poslal spolu s čajkou von oknom. Topánka pristála na hlave okoloidúceho turistu.

https://tenor.com/view/tom-happens-whatever-smile-gif-7525475

Burchill následne zistil, že tráviace ústrojenstvo čajok sa nekamaráti s klobáskami. Vtákom sa za krátku chvíľu podarilo „vymaľovať“ celý priestor.

Po ťažkom súboji Nicka volali povinnosti. Mal pred sebou dôležité stretnutie. Zbehol von po topánku, ktorá bola v dosť zlom stave. Za správne riešenie situácie považoval Nick použitie fénu na jej usušenie. Pri tom sa mu podarilo zničiť fén a vyhodiť poistky.

Muž tento stav nezvládal a potreboval pomoc. Zavolal na recepciu a požiadal o niekoho, kto mu pomôže s upratovaním izby. Pohľad pani upratovačky po tom, ako uvidela hroznú scenériu, je niečo, čo Nick nikdy nezabudne. Zmohol sa jedine na slovo „prepáčte“ a pobral sa na večeru.

https://tenor.com/view/so-sorry-im-so-sorry-sincere-apologize-suits-gif-8128926

Keď sa Nick vrátil na hotel, jeho veci boli premiestnené do oveľa menšej miestnosti. Po odubytovaní zamestnávateľ obdržal od hotelu list, v ktorom Nickovi zakázal vstup.

Po osemnástich rokoch od nešťastného incidentu Nick Burchill napísal ospravedlnenie formou verejného listu. Kajal sa za svoju nerozvážnosť a tvrdil, že už dospel. Nielenže týmto šialeným príbehom pobavil ľudí, nakoniec mu bolo odpustené a v reťazci je opäť vítaný ako hosť. Nick svoj úspech pripisuje halifaxským klobáskam, ktoré poslal ako dar personálu hotela.

Zdroj: mirror.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
19
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Divné knihy pre deti, pri ktorých ti dôjdu všetky slová

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME