Streda 5.10.2022
sk
Viera
cz
Eliška
, Elsa

Koľkých detí sa spýtaš, čím chcú byť v dospelosti, toľko odpovedí dostaneš. Niekto sníva o kariére lekára, iný chce byť spevák alebo herec. Občas sa dočkáme aj originálnejších odpovedí ako vrtuľník alebo psík. Niekto chce byť ork.

Odhodlanie splniť si svoj sen

Web Metro prináša príbeh chlapíka, ktorý sa touto cestou naozaj rozhodol vydať. Veď život pozostávajúci z bojovania, rabovania a šamanských rituálov neznie až tak zle! Muž, ktorý si zvolil veľmi vhodnú prezývku Orc, tvrdí, že túžba transformovať sa na orka je niečo, po čom dlho bažil a ide to priamo z jeho vnútra.

Nás ostatných by k tomuto cieľu mohli usmerniť nezabudnuteľné hlášky orkov z Warcraftu:

Unikátny zákrok

Štyridsaťjedenročný tatér z Brazílie si povedal, že využije možnosti modernej doby premeniť sa na orka. Pomohlo mu k tomu množstvo kozmetických zákrokov – do úst si nechal prirobiť kly, čím svoju zmenu dokonale „zaklyncoval“. Táto sranda ho vyšla na niečo vyše 400 €. Keďže ľudská sánka nie je stavaná na obrovské zuby, je celkom možné, že sa nenosia veľmi pohodlne.

Rád sa necháva rezať a bodať

Ako je vidieť, kly rozhodne nie sú prvou telesnou modifikáciou, ktorú má chlapík za sebou. Milovník tetovaní má kérkami pokrytých asi 80 % svojho tela a nevynechal dokonca ani oči. Pod kožou na hlave má špeciálne implantáty, ktoré majú pripomínať rohy. Netreba zabudnúť na rozrezaný jazyk. Orka môžeš nazvať všelijako, ale o konformistu rozhodne nejde…

Každému hneď napadne otázka – ako reaguje okolie? Brazílsky ork priznáva, že kým tatko telesné úpravy ako-tak toleruje (alebo sa aspoň tak tvári), mame sa vôbec nepáčia. Reakcie kamarátov sa pohybujú od „je to veľmi divné“ až po „je to veľmi divné, ale cool“. Orc sa riadi heslom, že život treba žiť po svojom a nenechať sa odradiť neprajníkmi.

Zdroj: metro.co.uk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť