Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 29.2.2024
sk
Radomír
cz
Rufin
, Horymír

Koľkých detí sa spýtaš, čím chcú byť v dospelosti, toľko odpovedí dostaneš. Niekto sníva o kariére lekára, iný chce byť spevák alebo herec. Občas sa dočkáme aj originálnejších odpovedí ako vrtuľník alebo psík. Niekto chce byť ork.

Odhodlanie splniť si svoj sen

Web Metro prináša príbeh chlapíka, ktorý sa touto cestou naozaj rozhodol vydať. Veď život pozostávajúci z bojovania, rabovania a šamanských rituálov neznie až tak zle! Muž, ktorý si zvolil veľmi vhodnú prezývku Orc, tvrdí, že túžba transformovať sa na orka je niečo, po čom dlho bažil a ide to priamo z jeho vnútra.

Nás ostatných by k tomuto cieľu mohli usmerniť nezabudnuteľné hlášky orkov z Warcraftu:

YouTube video

Unikátny zákrok

Štyridsaťjedenročný tatér z Brazílie si povedal, že využije možnosti modernej doby premeniť sa na orka. Pomohlo mu k tomu množstvo kozmetických zákrokov – do úst si nechal prirobiť kly, čím svoju zmenu dokonale „zaklyncoval“. Táto sranda ho vyšla na niečo vyše 400 €. Keďže ľudská sánka nie je stavaná na obrovské zuby, je celkom možné, že sa nenosia veľmi pohodlne.

Rád sa necháva rezať a bodať

Ako je vidieť, kly rozhodne nie sú prvou telesnou modifikáciou, ktorú má chlapík za sebou. Milovník tetovaní má kérkami pokrytých asi 80 % svojho tela a nevynechal dokonca ani oči. Pod kožou na hlave má špeciálne implantáty, ktoré majú pripomínať rohy. Netreba zabudnúť na rozrezaný jazyk. Orka môžeš nazvať všelijako, ale o konformistu rozhodne nejde…

YouTube video

Každému hneď napadne otázka – ako reaguje okolie? Brazílsky ork priznáva, že kým tatko telesné úpravy ako-tak toleruje (alebo sa aspoň tak tvári), mame sa vôbec nepáčia. Reakcie kamarátov sa pohybujú od „je to veľmi divné“ až po „je to veľmi divné, ale cool“. Orc sa riadi heslom, že život treba žiť po svojom a nenechať sa odradiť neprajníkmi.

Zdroj: metro.co.uk


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.