Muž posadnutý telesnými modifikáciami si nechal vyrobiť kly. Chcel vyzerať ako ork

Za Hordu život položím!

Zdroj: shutterstock

Koľkých detí sa spýtaš, čím chcú byť v dospelosti, toľko odpovedí dostaneš. Niekto sníva o kariére lekára, iný chce byť spevák alebo herec. Občas sa dočkáme aj originálnejších odpovedí ako vrtuľník alebo psík. Niekto chce byť ork.

Odhodlanie splniť si svoj sen

Web Metro prináša príbeh chlapíka, ktorý sa touto cestou naozaj rozhodol vydať. Veď život pozostávajúci z bojovania, rabovania a šamanských rituálov neznie až tak zle! Muž, ktorý si zvolil veľmi vhodnú prezývku Orc, tvrdí, že túžba transformovať sa na orka je niečo, po čom dlho bažil a ide to priamo z jeho vnútra.

Nás ostatných by k tomuto cieľu mohli usmerniť nezabudnuteľné hlášky orkov z Warcraftu:

Unikátny zákrok

Štyridsaťjedenročný tatér z Brazílie si povedal, že využije možnosti modernej doby premeniť sa na orka. Pomohlo mu k tomu množstvo kozmetických zákrokov – do úst si nechal prirobiť kly, čím svoju zmenu dokonale „zaklyncoval“. Táto sranda ho vyšla na niečo vyše 400 €. Keďže ľudská sánka nie je stavaná na obrovské zuby, je celkom možné, že sa nenosia veľmi pohodlne.

Rád sa necháva rezať a bodať

Ako je vidieť, kly rozhodne nie sú prvou telesnou modifikáciou, ktorú má chlapík za sebou. Milovník tetovaní má kérkami pokrytých asi 80 % svojho tela a nevynechal dokonca ani oči. Pod kožou na hlave má špeciálne implantáty, ktoré majú pripomínať rohy. Netreba zabudnúť na rozrezaný jazyk. Orka môžeš nazvať všelijako, ale o konformistu rozhodne nejde…

Každému hneď napadne otázka – ako reaguje okolie? Brazílsky ork priznáva, že kým tatko telesné úpravy ako-tak toleruje (alebo sa aspoň tak tvári), mame sa vôbec nepáčia. Reakcie kamarátov sa pohybujú od „je to veľmi divné“ až po „je to veľmi divné, ale cool“. Orc sa riadi heslom, že život treba žiť po svojom a nenechať sa odradiť neprajníkmi.

Zdroj: metro.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
101
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
9
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
17
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otestuj sa: Dokážeš nájsť písmenko skryté v týchto abstrakciách?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME