Muž poslal žene nevyžiadanú fotku svojho prirodzenia. Tá s ním poriadne vybabrala

Po tomto si dá chlapec poriadny pozor, čo komu posiela.

Zdroj: © Profimedia

Niektorých chlapov by mali deportovať na inú planétu. Napríklad tých, čo si myslia, že je okej masturbovať v mestskej hromadnej doprave, sledovať ženy až domov a potom im pred vchodom núkať svoje číslo.

Alebo tých, čo sa zdvihnutím kilovej činky kvalifikujú na osobného trénera a následne bez hanby obchytkávajú babám vo fitku zadky. Sexuálne obťažovanie akéhokoľvek druhu je skrátka obrovské no go a je naozaj smutné, že to treba v 21. storočí takto obšírne vysvetľovať. Veď lietame na Mars a klonujeme opice… prečo je také ťažké pochopiť práve toto?!

Moderná forma sexuálneho obťažovania

Nuž, ale k veci. Aktuálne sú veľmi populárnou formou sexuálneho obťažovania nevyžiadané odhalené fotky. V preklade do reči bežných smrteľníkov – muž si cvakne svoje prirodzenie a odošle ho prvej, ktorú by to mohlo zaujímať. Lenže vo väčšine prípadov nezaujíma. A nielenže nezaujíma, je to vrcholne odporné.

© Profimedia

Podobnú skúsenosť mala aj režisérka Jenn Tisdale z Washingtonu D.C. Chalanisko jej poslal fotku svojho – ešte k tomu všetkému neoholeného – prirodzenia a jej v tej chvíli pretiekol pohár trpezlivosti. Rozhodla sa, že tentoraz to len tak nenechá. Nebude to ignorovať, nech si chlapec nemyslí, že je to prijateľné a nech ho v budúcnosti ani len nenapadne počastovať podobným záberom nejakú inú.

Tak si z neho vystrelila. Tvárila sa, že má v mobile stiahnutú aplikáciu, ktorá fotky podobného charakteru automaticky blokuje a nielen to – rovno ich posiela na políciu. Nezabudla dodať, že ju polícia neskôr kontaktuje a ona má možnosť podať trestné oznámenie za sexuálne obťažovanie.

Tvár chlapca pri celej tejto debate, samozrejme, vidieť nebolo, je pravdepodobné, že chudák rovno ozelenel. Aspoň si poriadne zapamätá, že pokiaľ debata sama od seba nenaberie sexuálny podtón, má si nechať obsah boxeriek pre seba. Škoda len, že na to musel prísť takýmto spôsobom.

Takto celá výmena správ vyzerala

Jenn_Tisdale / Twitter
Jenn_Tisdale / Twitter
Jenn_Tisdale / Twitter 

Zdroj: Jenn_Tisdale / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
8
Grr
Fuuj Fuuj
12
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
8
Uups
Haha Haha
173
Haha
Woow Woow
10
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 zaujímavých detailov z domov po celom svete, ktoré majú svoj význam

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME