Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Niektorých chlapov by mali deportovať na inú planétu. Napríklad tých, čo si myslia, že je okej masturbovať v mestskej hromadnej doprave, sledovať ženy až domov a potom im pred vchodom núkať svoje číslo.

Alebo tých, čo sa zdvihnutím kilovej činky kvalifikujú na osobného trénera a následne bez hanby obchytkávajú babám vo fitku zadky. Sexuálne obťažovanie akéhokoľvek druhu je skrátka obrovské no go a je naozaj smutné, že to treba v 21. storočí takto obšírne vysvetľovať. Veď lietame na Mars a klonujeme opice… prečo je také ťažké pochopiť práve toto?!

Moderná forma sexuálneho obťažovania

Nuž, ale k veci. Aktuálne sú veľmi populárnou formou sexuálneho obťažovania nevyžiadané odhalené fotky. V preklade do reči bežných smrteľníkov – muž si cvakne svoje prirodzenie a odošle ho prvej, ktorú by to mohlo zaujímať. Lenže vo väčšine prípadov nezaujíma. A nielenže nezaujíma, je to vrcholne odporné.

© Profimedia

Podobnú skúsenosť mala aj režisérka Jenn Tisdale z Washingtonu D.C. Chalanisko jej poslal fotku svojho – ešte k tomu všetkému neoholeného – prirodzenia a jej v tej chvíli pretiekol pohár trpezlivosti. Rozhodla sa, že tentoraz to len tak nenechá. Nebude to ignorovať, nech si chlapec nemyslí, že je to prijateľné a nech ho v budúcnosti ani len nenapadne počastovať podobným záberom nejakú inú.

Tak si z neho vystrelila. Tvárila sa, že má v mobile stiahnutú aplikáciu, ktorá fotky podobného charakteru automaticky blokuje a nielen to – rovno ich posiela na políciu. Nezabudla dodať, že ju polícia neskôr kontaktuje a ona má možnosť podať trestné oznámenie za sexuálne obťažovanie.

Tvár chlapca pri celej tejto debate, samozrejme, vidieť nebolo, je pravdepodobné, že chudák rovno ozelenel. Aspoň si poriadne zapamätá, že pokiaľ debata sama od seba nenaberie sexuálny podtón, má si nechať obsah boxeriek pre seba. Škoda len, že na to musel prísť takýmto spôsobom.

Takto celá výmena správ vyzerala

Jenn_Tisdale / Twitter
Jenn_Tisdale / Twitter
Jenn_Tisdale / Twitter 

Zdroj: Jenn_Tisdale / Twitter


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť