Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

Milovník zvierat James Vreeland, o ktorom píše portál Unilad, sa postaral o to, aby lesná zver žijúca v jeho okolí nikdy nemala hlad. Muž z Detroitu už aj v minulosti nechával vonku jedlo pre veveričky a vtáky pohybujúce sa v blízkosti jeho domova, no rozhodol sa to ešte vylepšiť. Postavil im reštauráciu na svojej záhrade.

Zmysel pre detail

Provizórnemu zariadeniu dal francúzsky názov „Maison du Noix“, čo v preklade znamená „Dom vlašských orechov“. Skladá sa z niekoľkých malých piknikových stolov umiestnených v malom priestore v Jamesovej záhrade. Mladý Američan má aj zmysel pre detail.

Svoje reštauračné zariadenie totiž vyzdobil aj malou sochou veveričky, ktorá drží v ruke občerstvenie. Dokonca zvieratkám zhotovil aj jedálny lístok a denné menu.

Ponúka aj jablkový dezert

A teraz to najhlavnejšie – každý stôl je ozdobený všelijakými dobrotami. Z pochopiteľných dôvodov James nevyžaduje žiadnu rezerváciu, zvieratká môžu prísť a odísť, kedy len chcú. Má pre ne vo svojom špeciálnom podniku dostatok miesta.

V reštaurácii ponúka napríklad semená, orechy, domáce tyčinky a jablkový dezert. James hovorí, že k návštevníkom patria sojky a veveričky, ktorým takéto menu náramne chutí.

View this post on Instagram

Another successful lunch rush. #maisondenoux

A post shared by jamesvreeland (@jamesvreeland) on

Dianie v reštaurácii má aj svojich divákov

James začal z reštaurácie vysielať aj live stream, vďaka ktorému môžu všetci milovníci zvierat sledovať pohyb malých návštevníkov. Dodáva, že on sa môže ako máloktorý majiteľ podniku pochváliť tým, že má už od začiatku otvorenia prevádzky istých stálych zákazníkov.

View this post on Instagram

#eyebleach #brunchrush #?

A post shared by jamesvreeland (@jamesvreeland) on

Zdroj: Unilad


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.