Muž požiadal priateľku o ruku netradičným spôsobom: má v tom prsty koreňová zelenina

Tak toto je skutočne veľmi netradičná žiadosť o ruku…

Zdroj: Harshal S. Hirve / Unsplash

Čo má spoločné snubný prsteň a koreňová zelenina? Znie to ako začiatok veľmi chabého vtipu, ktorý tatko rozpráva na chate po piatom poldecáku a prevelice sa čuduje, prečo sa nikto nesmeje, ale nie je. A na konci tohto článku všetci pochopíme, že správnou odpoveďou na túto otázku je „úplne všetko“.

Kanaďan Johnny Neville sa totiž rozhodol požiadať svoju priateľku o ruku skutočne nekonvenčným spôsobom a do svojho romantického gesta sa rozhodol zakomponovať aj jednu z hlavných ingrediencií poctivého zeleninového vývaru. Mrkva, reč je o mrkve.

Johnnymu prišlo očividne nesmierne ľúbezné, že si bude musieť jeho drahá snubák vykopať spod zeme, a tak netrvalo dlho, kým sa jeho plán začal meniť na realitu.

Gepostet von Deejay Squires am Sonntag, 22. September 2019

Teda… trvalo to dlho. Konkrétne tri mesiace. Mrkve totiž nejaký ten čas trvá, kým vyrastie, takže ak je vaša žiadosť o ruku záležitosť impulzívneho charakteru, niečo podobné určite neskúšajte. Johnny „zasadil“ prsteň do 20-litrového kvetináča a pomocou ceruzky zaviedol semienko priamo do jeho stredu. Ostávalo mu len dúfať, že matka príroda nezruinuje jeho snahu a mrkva porastie tým smerom, ktorým má.

A ona porástla. Johnny teda niekoľko dlhých mesiacov striehol, aby jeho budúca snúbenica prekvapenie neodhalila, až napokon nastal slávnostný Deň D. Snubná mrkva bola pripravená na zber. Johnny teda vyslal polovičku nazbierať do záhrady nejakú zeleninu na polievku a dobre vedel, pre ktorú pôjde ako prvú.

Gepostet von Deejay Squires am Sonntag, 22. September 2019

Prsteň na mrkve si nebolo možné nevšimnúť. „Keď som ju vytiahla, kľakol si predo mňa a spýtal sa, či si ho vezmem,“ prezradila Johnnyho teraz už snúbenica pre rádio St. John Morning Show. Hoci chlapík nesiahol po overenej klasike, všetko dobre dopadlo, a ako jeho polovička odpovedala, je už teraz asi viac než jasné. Ale len pre prípad, že nie… povedala áno. 

Zdroj: Backyard Farming & Homesteading NL / Facebook 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Umelec vo svojej tvorbe zachytáva sociálne a politické problémy dnešnej spoločnosti

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME