Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Čo má spoločné snubný prsteň a koreňová zelenina? Znie to ako začiatok veľmi chabého vtipu, ktorý tatko rozpráva na chate po piatom poldecáku a prevelice sa čuduje, prečo sa nikto nesmeje, ale nie je. A na konci tohto článku všetci pochopíme, že správnou odpoveďou na túto otázku je „úplne všetko“.

Kanaďan Johnny Neville sa totiž rozhodol požiadať svoju priateľku o ruku skutočne nekonvenčným spôsobom a do svojho romantického gesta sa rozhodol zakomponovať aj jednu z hlavných ingrediencií poctivého zeleninového vývaru. Mrkva, reč je o mrkve.

Johnnymu prišlo očividne nesmierne ľúbezné, že si bude musieť jeho drahá snubák vykopať spod zeme, a tak netrvalo dlho, kým sa jeho plán začal meniť na realitu.

Gepostet von Deejay Squires am Sonntag, 22. September 2019

Teda… trvalo to dlho. Konkrétne tri mesiace. Mrkve totiž nejaký ten čas trvá, kým vyrastie, takže ak je vaša žiadosť o ruku záležitosť impulzívneho charakteru, niečo podobné určite neskúšajte. Johnny „zasadil“ prsteň do 20-litrového kvetináča a pomocou ceruzky zaviedol semienko priamo do jeho stredu. Ostávalo mu len dúfať, že matka príroda nezruinuje jeho snahu a mrkva porastie tým smerom, ktorým má.

A ona porástla. Johnny teda niekoľko dlhých mesiacov striehol, aby jeho budúca snúbenica prekvapenie neodhalila, až napokon nastal slávnostný Deň D. Snubná mrkva bola pripravená na zber. Johnny teda vyslal polovičku nazbierať do záhrady nejakú zeleninu na polievku a dobre vedel, pre ktorú pôjde ako prvú.

Gepostet von Deejay Squires am Sonntag, 22. September 2019

Prsteň na mrkve si nebolo možné nevšimnúť. „Keď som ju vytiahla, kľakol si predo mňa a spýtal sa, či si ho vezmem,“ prezradila Johnnyho teraz už snúbenica pre rádio St. John Morning Show. Hoci chlapík nesiahol po overenej klasike, všetko dobre dopadlo, a ako jeho polovička odpovedala, je už teraz asi viac než jasné. Ale len pre prípad, že nie… povedala áno. 

Zdroj: Backyard Farming & Homesteading NL / Facebook 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.