Muž prederavil pneumatiky asi tisícke žien. Robil to, lebo sa s nimi chcel zoznámiť

Ktovie, či páchateľ niekedy počul o niečom takom, že Tinder.

Zdroj: Shutterstock

Jedným z paradoxov dnešného života predstavuje fakt, že hoci ľudí na Zemi je stále viac a moderné technológie nás na prvý pohľad zbližujú, mnoho ľudí sa cíti osamelo. Takzvaná „epidémia osamelosti“ označuje problémy pri hľadaní priateľov či partnerov, ktoré sprevádzajú obrovskú časť populácie.

Jednou z krajín najviac postihnutých osamelosťou je Japonsko. Obyvateľstvo modernej a bohatej krajiny má problém s nadväzovaním vzťahov, ktorý vôbec nemusí byť jednoduché zdôvodniť. Niektorí Japonci sú v takejto situácii preto dohnaní k zúfalým pokusom, aké má za sebou aj istý Jošito Harada, informuje SoraNews24.

Ťažko povedať, ako táto myšlienka vznikla, no Jošito dospel k presvedčeniu, že ženy majú problém odolať „rytierovi“, ktorý im pomôže v núdzi. To, že tento „rytier“ je zároveň aj pôvodcom núdze, nemusia vedieť. Jošito vytvoril fantastický systém, ktorý mu mal umožniť zblížiť sa s neznámymi ženami: prederavil pneumatiku na ich odparkovanom aute a následne im prišiel pomôcť ako „náhodný okoloidúci“.

Podozrenia sa začali objavovať, keď sa o identickom zážitku zhovárali dve kamarátky, ktorým sa stalo to isté. Keď jedna žena zažila nepríjemné deja vu, počas ktorého jej v rovnakej situácii pomohol rovnaký chlapík (s ročným odstupom), bolo načase volať políciu.

Ako vyšlo najavo, v roku 2013 sa pred súd postavil za podobné správanie chlapík, ktorý sa tiež volal Harada a bol z rovnakého mesta. Asi to teda nie je náhoda a hlavný hrdina nášho príbehu má dlhoročné skúsenosti s nie veľmi elegantným spôsobom zoznamovania sa s opačným pohlavím.

shutterstock

Harada bol opäť zadržaný v roku 2016 za rovnaký skutok. Na páchateľovi je fascinujúca nielen prvotná debilita jeho nápadu, ale aj húževnatosť, s akou sa ho držal celé roky a odmietal sa poučiť zo svojich chýb. Páchateľ sa väzeniu vyhol jedine vďaka tomu, že svojim obetiam zaplatil odškodné vo výške zhruba 250 €.

Všetky zúfalé pokusy tohto muža sú o to tragikomickejšie, že svojím vyčíňaním si nijako nepomohol. Všetky jeho smelé snahy pri dobývaní ženských sŕdc skončili absolútnym neúspechom a zo vzorky asi tisíc žien sa mu nepodarilo vybaviť ani jedno jediné rande. Možno by bol úspešnejší, ak by sa zoznamoval metódami, ktoré neobsahujú žiadne bodné zbrane.

Zdroj: soranews24.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
13
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Momenty, v ktorých robíme vedome sami sebe zle

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME