Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Celosvetová pandémia koronavírusu, žiaľ, stále neutícha, čo okrem iného znamená, že musíme vo zvýšenej miere dbať na hygienu, odstupy a tiež nosiť rúška. Podľa vedcov sa to tak skoro nezmení, avšak asi nebudeme ďaleko od pravdy, keď povieme, že väčšina ľudí si už na rúška ako-tak zvykla.

Vždy však nájdeme aj takých, ktorí nariadenia neberú vážne a zahrávajú sa tak nielen s vlastným zdravím, ale aj zdravím ľudí naokolo. A ako píše portál Unilad, práve tých sa rozhodol originálnym spôsobom vytrestať muž prezlečený za vraždiacu bábiku menom Chucky.

Chucky in charge of attacking non maskers from PublicFreakout

Tú môžeš poznať zo série kultových hororov Detská hra (prvý film vznikol v roku 1988 a následne sme sa dočkali viacerých pokračovaní a jedného remaku). Muž s Chuckyho charakteristickými oranžovými vlasmi a farebným svetrom s rifľovou kombinézou v metre v americkom New Yorku schmatol za nohu blízko stojacu ženu, ktorá nemala rúško.

Na pomoc jej museli prísť ostatní spolucestujúci. Celý incident iný pasažier duchaprítomne natočil a neskôr ho zverejnil na sociálnej sieti Reddit. Chuckyho svojrázna metóda nápravy nezodpovedných spoluobčanov sa ale stretla so zmiešanými reakciami. „Je to celkom vtipné,“ napísal pod video jeden používateľ. „Ale takéto veci, samozrejme, nemôže robiť a má šťastie, že sa nezranil. Ale no tak! Keď ste v prekliatom metre, tak noste rúška!

Rogue Pictures

Ďalší z používateľov si neodpustil narážku na samotný horor, z ktorého Chuckyho poznáme: „Dať si na tvár rúško nie je nič ťažké. Je to priam Detská hra.“ Ďalší používatelia sa vyjadrili, že dotyčná žena bola ukážkovo sebecká a bez rúška nemala byť vôbec vpustená do metra. Iní zase argumentovali, že síce urobila chybu, ale to nie je dôvod, aby na ňu nejaký cudzí muž útočil. „Som prekvapený, že nedostal kopanec do hlavy,“ napísal jeden z používateľov. Niektorí komentátori zase napísali, že podľa nich ide o dopredu zohraté divadlo a žart.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.