Muž prišiel do nemocnice s modrými nohami. Diagnóza, s ktorou odišiel, vás dostane do kolien

To je tak, keď si niekto googli svoje symptómy…

Zdroj: © Profimedia

Práca lekárov nie je ľahká. Zatiaľ čo bežní ľudia si nevedia zapamätať ani vlastné rodné číslo, oni musia od kostí, symptómov až po diagnózy vedieť všetko. Keď sa to skombinuje s plesnivými stenami a idiotmi z poisťovní, stane sa z inak šľachetného zamestnania práca na slučku.

A aby toho nebolo málo, ešte sú tu pacienti. Pacienti potužení výsledkami internetových vyhľadávačov, ktorí si sem v domnienke, že sa päť rokov školy vtesná do dvoch odstavcov, prišli len overiť svoje tušenia. Samozrejme, väčšinou sú nesprávne. Ujo Google má totiž – rovnako ako ženy v záchvate žiarlivosti – v povahe zveličovať.

© Profimedia

Potom sa z mozgovej obrny stáva zápal švindľov a pacient, čo desať minút dozadu zožral múdrosť sveta, opúšťa ordináciu so stiahnutým chvostom. Niečo podobné sa stalo aj Markovi Shrayberovi. Jedného pekného dňa mu totiž zmodrali nohy. V živote zvykne platiť, že nech už ti zmodrá akákoľvek časť tela, nikdy to neveští nič dobré, a tak Mark s návštevou odborníka dlho neotáľal.

Nič nebolo také, ako sa zdalo

Na pohotovosť sa dovalil s tým, že mu, ako už vieme, zmodrali nohy a internet povedal, že to môže byť cievna trombóza. Nebola. Nebola to trombóza, ani iná život ohrozujúca diagnóza… pokiaľ teda do tejto kategórie nespadá aj ľudská hlúposť. Markove nohy boli totiž úplne v poriadku a jediné odporúčanie, ktorého sa od lekárov dočkal, bolo ohľadom jeho nohavíc.

Údajne by bolo vhodné ich najprv oprať, predtým ako si ich oblečie. Len tak, z hygienických dôvodov a aby sa vyvaroval bizarným situáciám, ako je napríklad táto. Už to začína dávať zmysel? Lebo v tejto fáze by asi malo. Markove nohy boli zdravé ako repa, zmodrali, pretože jeho nové nohavice pustili farbu.

Nebol jediný, komu sa stalo niečo podobné

O svoju komickú historku sa podelil na Twitteri, kde si nazbierala viac ako 370-tisíc srdiečok. Nechýbali ani vtipné komentáre, pochopiteľne od ľudí, ktorí sa s podobným trapasom stretli tiež. „Deň po tom, ako manželovi vytiahli slepé črevo, mal strašné bolesti,“ začala rozprávať svoj príbeh jedna z užívateliek.

© Profimedia

„Bol taký spuchnutý a ubolený, až plakal, hovoril, že je to horšia bolesť ako celý slepák. Bez srandy si myslel, že umiera. Potom prišla sestrička, otočila ho na bok, nadvihla mu koleno… a on pustil taký prd, až dvere z pántov vyvalilo. A potom bolo dobre,“ ukončila. Pridali sa aj ďalší.

„Moja dcéra zobrala svoju dcéru k doktorovi po tom, čo si všimla na podnebí zvláštny čierny fľak. Myslela si, že je to akási podliatina a nechcela nič podceniť. Nakoniec zistila, že malá pár dní dozadu jedla slivky, šupa sa jej nalepila na podnebie a nejaký čas tam ostala.“ Nuž, všetci robíme chyby…

Zdroj: MShrayber / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
35
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 historiek o príšerných svokrách, po ktorých budeš rád, že si single

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME