Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 23.9.2023
sk
Zdenka
cz
Berta
, Bertina

Muž riskoval život v zápase s aligátorom, aby zachránil svojho psa

Podľa veterinára sa pes úplne zotaví.


Pes nie je len zviera. Pes je právoplatným členom rodiny a väčšina z nás by tomu chlpatému štvornohému pokladu dala prvé aj posledné. Od výberových granúl, nad ktorými ohŕňa nosom, cez huňatý pelech, v ktorom beztak nespí, až po pískacie loptičky, ktoré po troch sekundách vždy akosi záhadne pískať prestanú.

Tento muž z Floridy povýšil lásku k svojmu psovi na úplne inú úroveň. Fisher Greene bol aj s priateľkou na prechádzke v mestskom parku Riverside Park River. Vtom sa pri nich vynoril takmer 4-metrový aligátor, ktorý si chcel dopriať ich zvieracieho spoločníka na večeru. Fisher bol odhodlaný urobiť všetko pre to, aby psa zachránil.

Vyplazuje na teba tvoj pes jazyk? Toto ti chce svojím správaním povedať

Mohlo by ťa zaujímať:

Vyplazuje na teba tvoj pes jazyk? Toto ti chce svojím správaním povedať

Majiteľ psa nezaváhal

V situácii, akou bola táto, je každá sekunda drahá – muž teda nemal čas váhať. Okamžite skočil nebezpečnému plazovi na chrbát a pokúšal sa psa vyslobodiť. Aligátor ho napokon pustil. 3-ročný policajný pes Mako, vycvičený na hľadanie výbušnín, vyviazol s určitými poraneniami. Podľa vyjadrenia veterinára sa však bude schopný plne zotaviť.

O celý príbeh sa na Facebooku podelil Billy Girard, Fisherov kamarát, ktorý prišiel vo finále aligátora odchytiť. Ľudia v komentárovej sekcii chválili Fishera za jeho hrdinský čin, nezabudli však poznamenať, že sa celej veci možno dalo predísť. „Presne pre toto sa na Floride nevenčia psy v blízkosti rybníkov a jazier. Tento pes mal šťastie, iný mať nemusí,“ stálo v jednom z komentárov.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.