Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Muž s 3,4 promile spôsobil v Nitre dopravnú nehodu a ušiel

Zakročujúci policajti si z jeho úst vypočuli hneď niekoľko nadávok a vyhrážok.


Vodič osobného motorového vozidla Daewoo Lanos spôsobil v Nitre na Dolnočermánskej ulici dopravnú nehodu a z miesta ušiel. Nevšimol si, že na mieste zrážky zostala odpadnutá tabuľka s evidenčným číslom jeho auta. Keď ho policajti doma vyhľadali, 40-ročný vodič nafúkal 3,4 promile, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre.

Pri nehode došlo ku kolízii dvoch osobných áut. Vodič vozidla Daewoo Lanos narazil do Opla Astra, z ktorého práve vystupovala 32-ročná žena. Tá sa v poslednej chvíli zrážke vyhla. Vodič Daewa po nehode z miesta zrážky ušiel. „Keď si po neho domov prišli policajti, nevládal stáť na nohách a neustále padal. S policajnou hliadkou odmietal spolupracovať a zakročujúci policajti si z jeho úst vypočuli hneď niekoľko nadávok a vyhrážok,“ opísala chvíle po nehode polícia.

Vodič bol predvedený na policajné oddelenie, kde s ním boli po vytriezvení vykonávané ďalšie procesné úkony. Policajti pri jeho lustrácii zistili, že muž už dvakrát prišiel o vodičský preukaz na viac ako rok za alkohol a drogy. Prípad vyšetrujú nitrianski dopravní policajti ako prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje