Muž s koronavírusom sa dostal do lietadla prezlečený za svoju manželku

Niektorí ľudia evidentne nedokážu dodržiavať pravidlá ani počas pandémie.

Zdroj: Shutterstock

Občas sa zdá, akoby mali niektorí ľudia v krvi obchádzanie pravidiel tými najrôznejšími spôsobmi. A ako píše aj portál Unilad, rozhodne sa týchto pokusov nemienia vzdať ani v takej vážnej situácii, akou je pandémia koronavírusu. Všetci vieme, že napríklad pri lete lietadlom je nutné preukázať sa negatívnym testom, prípadne očkovacím COVID pasom.

Preoblečený za manželku

Nemenovaný muž (známy len pod iniciálami DW) vedel, že s koronavírusom ho na palubu lietadla nepustia, a tak sa doň pokúsil dostať preoblečený za svoju manželku! Letenku si zakúpil na jej meno a pracovníkom letiska predložil aj jej občiansky preukaz, negatívny PCR test a očkovací pas.

A ver či nie, prešlo mu to a on sa dostal na palubu lietadla, ktoré odštartovalo z Jakarty do provincie North Maluku. Podvod sa mu podaril hlavne preto, lebo bol oblečený do burky, tradičného odevu, ktorý majú ženy predpísané v mnohých islamských krajinách. Bolo mu tak vidieť len oči.

Shutterstock

Muž si myslel, že má vyhraté a na toaletách sa prezliekol do svojich bežných šiat. Práve pri tom ho ale zahliadla letuška, ktorá to následne okamžite oznámila pilotom, a tí kontaktovali políciu. Muž bol teda po pristátí lietadla okamžite zdržaný. Po otestovaní sa navyše veľmi rýchlo ukázalo, že je pozitívny na koronavírus.

Momentálne sa nachádza v domácej izolácii. Polícia vo veci naďalej vedie vyšetrovanie. DW tak podľa všetkého čakajú opletačky so súdmi. Prokuratúra sa už vyjadrila, že voči nemu plánuje vzniesť obžalobu.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otestuj sa: Ak nepoznáš aspoň 10 týchto historických osobností, musíš vrátiť maturitné vysvedčenie


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME