Muž sa chcel vyhnúť poplatkom za batožinu v lietadle. Geniálny nápad mu však nevyšiel.

Nápad síce dobrý, ale cez British Airways to neprešlo.

Poznáte tie stresy, keď cestujete lietadlom a príde na rad váženie kufra? Potichučky nadávate, prečo ste si vlastne balili všetky tie debiliny a dúfate, že nebude nadváha, ktorú je potrebné doplácať. Poprípade ste hneď pripravený kufor preskladať a ťažké veci premiestniť do príručnej batožiny alebo… rovno na seba.

Podobne to vyriešil aj Ryan Williams, známy ako Ryan Hawaii. Ryan sa chcel vyhnúť plateniu poplatkov za batožinu, preto všetko oblečenie obliekol na seba. Všetko oblečenie, rozumej 8 nohavíc a 10 tričiek.

Ryan cestoval z Islandu do Anglicka spoločnosťou British Airways. Pri vážení batožiny zistil, že prekročil povolený váhový limit, preto neváhal ani sekundu a čo sa nezmestilo do príručnej batožiny, obliekol na seba. Bohužiaľ tento originálny spôsob nikto v spoločnosti neocenil a nepustili ho kvôli tomu na palubu.

Ryanove video z akcie.

Letecká spoločnosť sa vyjadrila, že Ryan bol neslušný, drzý a odmietal opustiť prepážku. Preto na neho zavolali ochranku, ktorá ho hneď zadržala a spacifikovala. Ryan sa na svojom Twitteri vyjadril, že bol celý čas slušný. Letecká spoločnosť mu poskytla náhradu letu na druhý deň cez EasyJet. Prešiel cez check-in a ochranku, ale akonáhle dorazil k odletovej bráne bol znova zadržaný a nemohol stále odletieť kvôli incidentu z predchádzajúceho dňa.

Po dvoch dňoch sa mu podarilo šťastne odletieť naspäť do Anglicka cez spoločnosť Norwegian airline. Ryan sa vo svojich tweetoch zmienil o tom, že sa určite jednalo o rasovú diskrimináciu… Obe spoločnosti sa po incidente vyjadrili, že Ryan dostane náležité odškodnenie za zdržanie na letisku.

Zdroj: Dailymail.co.uk, Foxnews.com
Titulná fotka: RYAN_HAWAII / twitter.com

Reagujte!
Grr Grr
9
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
19
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nová aplikácia od Google nájde vášho historického dvojníka!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME