Muž sa opýtal ženy zo zoznamky, čo by robila, ak by bola na deň mužom. Odpoveď ho zaskočila

Toto chalan naozaj nečakal.

Zdroj: © Shutterstock

Internetové zoznamky sú čoraz populárnejšie. A to nielen vďaka momentálnej situácii, ktorá nás núti sedieť doma na zadku, ale tak všeobecne. Ľudia skrátka spohodlneli. Už nechcú chodiť po baroch, naháňať sukne či povolené rozparky a dúfať, že sa niekde v tej kope ľudí nájde človek, s ktorým to nebude len emocionálna drenáž a strata času.

Chlapi sa nechcú strápňovať, čakať ženu pred robotou, nosiť kvety a platiť večere, len aby si vo finále vypočuli, že sú „fakt super kamaráti“. Nechcú sa snažiť a nadrapovať, robiť prvé a posledné, keď to vlastne nemusí mať žiaden efekt. Preto chodia na zoznamky. Tam je totiž jasné, že sa chce žena zoznámiť a že sa tam nedotrepala len preto, aby kamoške po rozchode na hajzľoch utierala slzy.

© Shutterstock

Takže áno, online dating je podstatne jednoduchší. Ale – a že je to celkom značné ale – má aj svoje nevýhody. Jednou z nich je konkurencia, ktorou sa to na internetovej pôjde len tak hemží, a človek sa musí sakra snažiť, aby sa od zvyšku testosterónom presiaknutej masy nejako odlíšil. Každý to robí po svojom.

Niektorí jedinci stavia na profilovú fotku s monštruóznou rybou na rukách (kapsáče, mazľavý živočích a mŕtve červy v pozadí tvoria skutočne malebné a sexepílom presiaknuté zátišie, že?!), iní sa cvaknú v posilke. A potom sú tu tí, ktorí na fotku kašlú a druhú stranu sa snažia ohúriť až počas konverzácie.

© Shutterstock

Jedným z nich je aj Ben. 25-ročný chalan z Londýna skúša svoje šťastie na online zoznamke Hinge už nejaký ten piatok. Vyhýba sa trápnym small talkom a namiesto klasického „Ako sa máš?“ vsádza radšej na originálne, menej otrepané otázky. Vďaka nim sa mu už podarilo rozprúdiť niekoľko zaujímavých konverzácií, napríklad túto.

Pár dní dozadu narazil Ben na slečnu menom Charlotte. A hneď na úvod sa jej opýtal, čo by robila, ak by mohla byť na jeden deň mužom. Pravdepodobne čakal nejakú bizarnú perličku, ako „skúsila by som pretiahnuť samú seba“, ale márne. Charlotte očividne na túto chvíľu čakala celý svoj život aj s niekoľkobodovým zoznamom v rukáve, a teraz ho konečne mohla niekomu odprezentovať.

Takto zneli odpovede na inkriminovanú otázku

benoobrown / Twitter / úprava redakcie
benoobrown / Twitter / úprava redakcie

Väčšina odpovedí pobavila, niektoré však zanechali trpkú pachuť na jazyku a nútia nás zamyslieť sa, ako neschopne je nastavená moderná spoločnosť. Najmä teda tá posledná. Aj to bol jeden z dôvodov, prečo sa Ben o celú konverzáciu podelil so svetom. Zdieľal ju na svojom Twitteri, kde si doposiaľ vyslúžila takmer 2-tisíc lajkov.

Zdroj: benoobrown / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
21
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
143
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
AKTUÁLNE: Na Slovensku pribudlo 47 prípadov nákazy koronavírusom


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME