Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Aké by mali byť kvality dobrého rodiča? Trpezlivosť? Empatia? Schopnosť načúvať, zahojiť všetky boľačky jedným fúknutím či vymieňať plienku a miešať večeru zároveň? Podľa tohto trojročného dievčatka je to všetko nepochybne fajn, ale zároveň úplne zbytočné… keď sa jeho telesná schránka rozpadne na márne kúsky.

Luke Pearson, profesionálny ilustrátor z anglického Nottinghamu, sa nedávno na internete podelil o narodeninovú pohľadnicu od svojej dcérky. Tá sa s tým nebabrala a namiesto šarmantného vzhľadu, láskavého prístupu či prakticky čohokoľvek iného, za čo je na seba Luke ako rodič hrdý, sa rozhodla zvýrazniť to, čo je najdôležitejšie podľa nej.

Dievčatko prezradilo, čo má na ockovi najradšej

„Čo mám rada na ockovi?“ píše sa na prednej strane, spolu s celkom peknou ilustráciou. S tou jej, pochopiteľne, pomáhal niekto dospelý, keďže podľa Lukovych slov jeho ratolesť nevie ani písať a rozhodne nevie kresliť také pekné vlasy. To najlepšie však prichádza na druhej strane, kde sa dievčatko činilo celkom samo a otázku zodpovedalo celkom svojsky.

Vedľa komicky nekonzistentnej detskej kresby, z ktorej je, samozrejme, celkom jasné, čo to má vlastne byť, stojí: „Jeho kosti.“ Lebo to je to, na čom v skutočnosti záleží – oporná sústava ľudského tela. Detská pohľadnica sa okamžite stala virálom, ktorý má momentálne viac ako 163-tisíc lajkov a ľudia sa na ňom výdatne pobavili.

Luke nebol jediný, kto dostal od dcéry podobný výkvet

„Počuj, myslím, že by sa ti na tie bedrové kosti mal pozrieť odborník,“ napísal jeden z používateľov, zatiaľ čo ďalší podotkol, že to je definitívne lepšie, ako keby nemal kosti žiadne. Ďalší komentujúci neváhali a podelili sa o kreácie z vlastnej zbierky, ktoré obdržali pre zmenu od svojich ratolestí.

„Portrét mojej mamy od môjho 4-ročného dieťaťa mal aj črevá.“

„Keď som mal asi štyri roky, pokúšal som sa nakresliť otca a našu mačku.“

„Toto som nakreslila sestre na narodeniny, keď som mala asi päť.“

Zdroj: thatlukeperson / Twitter 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.